Łącznik liniowy zasilający profile power straight connector black 10226 marki Nowodvorski promocja 2024

jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Pozostałe oświetlenie wewnętrzne

Opis

Nowodvorski LightingPolski producent oświetlenia dekoracyjnego, kładący obfity nacisk na jakość wykonania swych produktów i na trendy panujące w oświetleniu. Marka na rynku oświetleniowym działa od ponad ćwierć wieku, nieustanie rozwijając się.

oferując klientom nie tylko pojedyncze lampy lecz i cały szereg kompleksowych rozwiązań oświetleniowych, które możemy wykorzystać w naszych domach. Od systemów konfigurowalnych szynoprzewodów po autorskiSystemu Cameleon.

obfitość asortymentu firmy Nowodvorski Lighting powoduje,wynajdziemy oprawy oświetleniowe zarówno konwencjonalne jak i innowacyjne, których produkcja odbywa się prawie całkowicie na terenie kraju.Zakłady produkcyjne producenta wyposażone są w innowacyjny park , a także zautomatyzowane centrum logistyczne o powierzchni 4500m2, pozwalające skutecznie realizować zamówienia.

marka Nowodvorski Lighting jest zdobywcą prestiżowej nagrodyRED DOT AWARD: Product Design 2019za projekt lampyQ LEDorazECO PRIZE i GRAND PRIX 2020Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Systemu Cameleon.

podkreślający się design opraw oświetleniowych oraz progresywne rozwiązania sprawiły,firma zdobyła zaufanie architektów, projektantów wnętrz i inwestorów. Oświetlenie producenta Nowodvorski Lighting asygnowane jest nie tylko do przestrzeni mieszkalnychw dodatku do przestrzeni komercyjnych jak i do sektora HoReCa.Łącznik prosty do systemu szynoprzewodowego 1-fazowego Profile Power Straight Connector marki Nowodvorski, kolor czarny.

Pozwala łączyć ze sobą dwa profile w linii prostej. Łącznik zezwala na podłączenie zasilania do zaprojektowanego układu szynoprzewodowego nie tylko z jego wybranego końca czy początku, jak to miało miejsce do tej pory, ale pozawala na zasilenie układu dodatkowo w jego części centralnej, czyli w każdym miejscu łączenia się ciągu szyn w linii prostej.