Nowodvorski Delta 8368 oczko lampa wpuszczana downlight 1x15W GU10 białe/czarne, 8368 promocja 2024

jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Pozostałe oświetlenie wewnętrzne

Opis

Lampa sufitowa łazienkowa oprawa kwadratowa DELTA metal szkło biała DELTA 8368 łączy w sobie unikatowy design oraz uniwersalny i ponadczasowy fason, co buduje szereg możliwości wykorzystania w Twoim Domu. Niepowtarzalna forma oświetlenia, podkreśli wygląd pomieszczeń, a lśnienie światła wprowadzi wygodną i przytulną atmosferę, sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i spędzaniu czasu wśród najbliższych.
Oświetlenie z linii DELTA cechuje się funkcjonalnością i użytecznością. Szykowne połączenie kolorów oprawy: biały i zastosowanych w oprawie materiałów: Metal | stal;Szkło sprawi,odnajdzie użycie równocześnie w ciemnych jak i w jasnych wnętrzach.
Wysoka jakość wykonania i ergonomiczna kompozycja lampy gwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości oraz zadowolenie na sporo lat.
Wybierając model DELTA zyskasz zachwycającą i cieszącą oko dekorację, która nada przestrzeniom unikalnego wyglądu i elegancji. Lampa ma miejsce na 1 źródeł światła, o stopniu szczelności IP54.
Oświetlenie nieprzeciętnie pokazuje się zarówno w towarzystwie innych lamp, jak i pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, dzięki czemu można złączyć ją do różnorodnego rodzaju pomieszczeń.

artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta. Pakiet gromadzi instrukcję obsługi i komponenty niezbędne do złożenia sprzętu.