Nowodvorski delta 8370 oczko lampa wpuszczana downlight 1x15w gu10 czarne (5903139837095) promocja 2024

jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Pozostałe oświetlenie wewnętrzne

Opis

Lampa podtynkowa do łazienki Delta 8370 czarny wpust schodowy łączy w sobie unikatowy design i uniwersalny i ponadczasowy fason, co generuje szereg możliwości wykorzystania w Twoim Domu. Niepowtarzalna forma oświetlenia, zaakcentuje aranżacja pomieszczeń, a lśnienie światła wprowadzi komfortową i przytulną atmosferę, sprzyjającą spotkaniom towarzyskim jak i spędzaniu czasu wśród najbliższych.
Oświetlenie z serii DELTA znamionuje się funkcjonalnością i funkcjonalnością. Szykowne połączenie barw oprawy: czarny i zastosowanych w oprawie tworzyw: Metal | stal;Szkło sprawi,odszuka wykorzystanie jednocześnie w ciemnych jak i w jasnych wnętrzach.
Wysoka jakość wykonania i ergonomiczna kompozycja lampy zagwarantuje łatwość w utrzymaniu czystości i zadowolenie na niemało lat.
Wybierając model DELTA zyskasz zachwycającą i cieszącą oko dekorację, która nada przestrzeniom oryginalnego wyglądu i elegancji. Lampa ma miejsce na 1 źródeł światła, o stopniu szczelności IP54.
Oświetlenie doskonale pokazuje się równocześnie w towarzystwie innych lamp, jak i pojedynczo i jako instalacje świetlne, dzięki czemu można związać ją do najróżniejszego rodzaju pomieszczeń.

artykuł atesty zgodności i objęty jest gwarancją producenta. Zestaw posiada instrukcję obsługi oraz komponenty konieczne do złożenia sprzętu.