Nowodvorski profile 7585 reflektor spot 1x10w led gu10 biało-złoty promocja 2024

Cena129.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie =mlamp.pl= | rozświetlamy wnętrza

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Pozostałe oświetlenie wewnętrzne

Opis

Nowodvorski LightingPolski producent oświetlenia dekoracyjnego, kładący wielki nacisk na jakość wykonania swych produktów, a także na trendy panujące w oświetleniu. Marka na rynku oświetleniowym działa od ponad ćwierć wieku, nieustanie rozwijając się.

oferując klientom nie tylko pojedyncze lampy ale i cały szereg kompleksowych rozwiązań oświetleniowych, które możemy wykorzystać w naszych domach. Od systemów konfigurowalnych szynoprzewodów po autorskiSystemu Cameleon.

mnogość asortymentu producenta Nowodvorski Lighting powoduje,odnajdziemy oprawy oświetleniowe równocześnie tradycyjne jak i nowoczesne, których produkcja odbywa się prawie całkowicie na terenie kraju.Zakłady produkcyjne producenta wyekwipowane są w progresywny park oraz zautomatyzowane centrum logistyczne o powierzchni 4500m2, zezwalające skutecznie realizować zamówienia.

marka Nowodvorski Lighting jest zdobywcą prestiżowej nagrodyRED DOT AWARD: Product Design 2019za projekt lampyQ LEDorazECO PRIZE i GRAND PRIX 2020Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Systemu Cameleon.

wyróżniający się design opraw oświetleniowych i innowacyjne rozwiązania sprawiły,producent zdobyła zaufanie architektów, projektantów wnętrz oraz inwestorów. Oświetlenie firmy Nowodvorski Lighting przeznaczone jest nie tylko do przestrzeni mieszkalnychjeszcze do przestrzeni komercyjnych jak i do sektora HoReCa.progresywnaoprawa sufitowa do systemu szynowego 1 fazowego Profile Mono firmy Nowodvorski zapewni niezwykle przyjemne oświetlenie, a jej prosta i równocześnie interesująca forma pasuje do zróżnicowanych aranżacji.

tworzona została z materiałów wysokiej jakości, dlatego będzie nam służyć przez długi czas. Lampa ma miejsce na źródła światła na trzonek GU10 o maksymalnej mocy 10W LED. Ruchome reflektory pozwalają skierować światło tam, gdzie jest najszczególniej potrzebne.

One Click System pozwala jednym ruchem zsunąć tubę zasłaniającą źródło światła i wygodnie wymienić żarówkę. Cofnięte źródło światła w oprawie obniża zjawisko olśnienia. Lampy mają regulacje ustawienia główki oprawy w zakresie 90 stopni góra/dół, a także 345 stopni wokół własnej osi.

Lampa Monopasuje jednocześnie do wnętrz innowacyjnych, jak i surowych.Lampa fabrycznie nowa zapakowana w oryginalne opakowanie producenta objęta 2 letnią gwarancją.Brak źródła światła w zestawie.