BALAD-Lampa przenośna LED zewnętrzna z nogą przeniesioną Wys.190cm (3663710195267) promocja 2020

Cena1490.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Lightonline

Parametry

Producent:Fermob
Kategoria:Pozostałe oświetlenie zewnętrzne

Opis

Ładowalna, mobilna lampa LED zewnętrzna o niewielkich rozmiarach z linii Balad w komplecie z przeznaczoną podstawą, lampa ta składa się z konstrukcji stożkowej z polipropylenu rotacyjnie formowanego i aluminiowego uchwytu; model ten jest wyekwipowany w przełącznik włączania/wyłączania, proponujący dwa stopnie intensywności światła (30%, 60% albo 100% mocy), ta deklinacja dostarczana jest z metalową nogą składającą się z okrąglej podstawy, ramienia i klipsu montażowego z gumką ochronną.

linia Balad została zaprojektowana poprzez Tristan Lohner i jest ona najnowszym dziełem znanego producenta mebli outdoorowych marki Fermob. Ta wykwintna lampa zewnętrzna przystępna jest w dwóch wymiarach i szerokiej gamie uchwytów w wyrafinowanych kolorach.

zaopatrzona w najnowszą generację ładowalnych LED, Balad dostarczana jest z przewodem USB i zapewnia ekonomiczne, przychylne dla środowiska, prędkie i nie przegrzewające się oświetlenie. Jej autonomia wynosi 28h00 z 30% mocy, 14h00 z 60% mocy i 8h00 przy 100%.

Czas lądowania wynosi 5 godzin. Możesz scalić dwa formaty, żeby utworzyć harmonijny zespól wspaniale dopasowany do Twojej przestrzeni. Balad została zaprojektowana i przetestowana w celu zapewnienia jej trwałości i szczelności na zewnątrz, ma wysoka ochronę (IP44), co gwarantuje ochronę przed kurzem powyżej 1 mm i rozpryskiwaną wodą.

Uwaga Balad nie może być zanurzona w cieczy. Żarówka LED: zintegrowane LED 6x0.5W.