Nowodvorski Lampa stojąca norin i 4446 zewnętrzna 1x20w e27 65cm ip44 grafit (5903139444699) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Nowodvorski Lampa stojąca norin i 4446 zewnętrzna 1x20w e27 65cm ip44 grafit (5903139444699) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 287.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Lampa stojąca Nowodvorski Norin I 4446 zewnętrzna 1x20W E27 65cm IP44 grafit - wysyłka w 24h
287.00
hurtelektryczny.pl
Lampa stojąca Nowodvorski Norin I 4446 zewnętrzna 1x20W E27 65cm IP44 grafit - wysyłka w 24h
287.00
swiatloistyl.pl
Norin Ogrodowa Nowodvorski 4446 65cm
288.00
Lampomat

Parametry

Producent:NOWODVORSKI
Kategoria:Pozostałe oświetlenie zewnętrzne

Opis

Norin to niewiele znacząca,niezwykle popularna, seria lamp ogrodowych firmy Nowodvorski. Na tle innych opraw zewnętrznych kolekcja ta wyróżnia się innowacyjnym kształtem, precyzyjnym wykonaniem i wykorzystaniem tworzyw niepodatnych na korozję.

dzięki temu lampa Norin, poza tym, iż wygląda elegancko i idealnie przyozdabia obszar przed domem, jest w dodatku niezwykle wytrzymała i może służyć przez długie lata. W cyklu Nowodvorski Norin znajduje się nachylony kinkiet przeciętnej wysokości słupek ogrodowy.

Tego typu oprawy oświetleniowe genialnie nadają się do podświetlenia ścieżki prowadzącej do domu, a także wejścia do budynku, wjazdu do garażu czy tarasu lub wyjścia na balkon. Grafitowy odcień opraw odpowiada innowacyjnej architekturze i prostym, bezkompromisowym kształtom.

Aluminium, z którego wykonano lampy, to materiał o wysokiej oporności na korozję. Oznacza to,w trakcie długoletniego użytkowania oprawy nie ulegną uszkodzeniu od trudnych warunków atmosferycznych, które mogłyby spowodować rdzę i inne defekty.

Klosz lampy Norin stworzono ze szkła, dzięki temu włączone żarówki dają dużo światła. Na dodatek materiał ten jest prosty w czyszczeniu. Porada od Projektantki Zestawienie aluminiowej konstrukcji z podwyższoną klasą szczelności to idealne połączenie dla lampy zewnętrznej.

dzięki temu jest ona w pełni odporna na wodę i pyły. Lampy z kolekcji Nowodvorski Norin posiadają podwyższoną klasę szczelności na poziomie IP44. Oznacza to, iż są one odporne na wodę, parę wodną, wilgoć i pyły i kurze.

dzięki czemu oprawy można bezpiecznie stosować na zewnątrz, bez obawy o uszkodzenia albo utratę gwarancji. Polecamy lampy ogrodowe Nowodvorski Norin każdej osobie, której zależy na tym,skrupulatnie oświetlić obszar poza domem.

Oświetlenie Norin to wysokiej jakości produkty niepodatne na trudne warunki meteorologiczne. Oprawy te zostały wyprodukowane nad wyraz drobiazgowo, z wysokiej jakości materiałów. Wszystko to sprawia, iż zakup lamp Nowodvorski Norin, to dobra inwestycja, w oświetlenie ogrodowe, które posłuży nam przez długie lata.