Kret-boom - pirotechniczny eliminator kretów wersja 2019r promocja 2019

Cena279.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Kret-Boom
Kategoria:Pozostałe poza domem

OpisKret-Boom®
..... I po krecie
Urządzenie do zwalczania kretów metodą pirotechniczną zbudowane pozostało z postępowych komponentów elektronicznych, tworzone w technologii SMD, w oparciu o mikroprocesor marki Atmel który, jest sercem układu.
Kontroluje on działanie układu, odpowiada za wszystkie procesy zachodzące w urządzeniu, a oprogramowanie procesora gwarantuje najwyższy poziom niezawodności i bezpieczeństwa urządzenia.

Projektując urządzenie korzystano z najnowszej wiedzy technologicznej, w celu osiągnięcia najwyższej jakości działania oraz najmocniej rygorystycznych standardów bezpieczeństwa, dzięki czemu powstało urządzenie spełniające wszelkie stawiane mu oczekiwania. Urządzenie powstawało w przeciągu kilku ostatnich lat, było zaprojektowane, testowane i ulepszane do momentu w którym byliśmy w pełni zadowoleni z osiągniętej funkcjonalności.
Do powstania urządzenia przyczyniło się sporo osób, które go testowały, zgłaszając swoje zastrzeżenia i obawy potencjalnego użytkownika. W ten sposób od pierwszego prototypu do dzisiaj, udało się zbudować urządzenie bezpieczne, które jako jedyne na rynku, w pełni pozbywa się problemu jakim są krety. Urządzenie pozostało wnikliwie przetestowane pod względem sprawności i wynosi ona 100%

Kret-Boom pozbywa się kretów raz na za każdym razem.
Zasada działania urządzenia jest prosta, z jego obsługą poradzą sobie bez trudu osoby starsze jak i osoby które nie posiadają zmysłu technologicznego. Urządzenie składa się z dwóch części – nadajnika i odbiornika.
Nadajnik to niewielkich rozmiarów dwu-przyciskowy pilot działający w podczerwieni (jak pilot do telewizora) mieszczący się w obudowie rozmiarem i kształtem przypominającym typowy pilot do alarmu samochodowego.
Odbiornik – główna część – to urządzenie w formie prostokąta, o wielkości ok. 12x7x3cm zakończona szpicem aluminiowym służącym do wetknięcia w ziemię.
W skład odbiornika wchodzi, elektronika układu odbiornika z koszykiem na dwie baterie R6 AA, zaciski do podłączenia elektro-spłonki z ładunkiem hukowym,, a także dźwignia detonacyjna.

Urządzenie przechowywane jest luzem bez podłączonych baterii, po wsadzeniu baterii nadal pozostaje nieaktywne.
Aktywacja urządzenia – włączenie wywoływane jest poprzez podpięcie elektro-spłonki z ładunkiem hukowym.
Na tym etapie urządzenie jest włączone lecz nie jest energiczne, jest w pełni bezpieczne, można nim manipulować w celu zamontowania w ostatnim miejscu bytowania kreta (w miejsce kopca), po prawidłowym zamontowaniu – o czym mowa w instrukcji obsługi – urządzenie pozostaje włączone i nieaktywne do czasu kiedy użytkownik wciśnie przycisk uzbrajania na pilocie, wtedy urządzenie zaczyna odliczać czas 3 minut co oznajmia dioda, na 10 sekund przed upływem tego czasu urządzenie sygnalizuje szybszym miganiem że czas się kończy. W trybie uzbrojenia urządzenie pozostaje dopóki kret nie podejdzie i nie poruszy dźwigni detonacyjnej, albo urządzenie nie zostanie rozbrojone przez użytkownika.

Sama detonacja ładunku pirotechnicznego jest nieznaczna i następuje wyłącznie pod ziemią, w norze kreta. Po detonacji urządzenie zostaje wyłączone, można bezpiecznie wyjąć urządzenie i przestawić w inne miejsce bytowania kreta, zakładając kolejny ładunek hukowy.
Należy pamiętać, że krecia rodzina to nie jeden osobnik a z zasady 4 – 5 sztuk.
Jest to zwierzątko, które rozmnaża się raz w roku i aby pozbyć się całej kreciej rodziny z naszego trawnika,
trzeba być cierpliwym i obserwować nowo powstające kopce.
Po pewnym czasie pozbędziemy się wszelkich kretowisk z naszego ogrodu.

Zawartość zestawu:

Przed zakupem konicznie przeczytaj instrukcję obsługi
Szczegółowa instrukcja obsługi do pobrania
w formie pliku PDF >>>kliknij
Istnieje możliwośc dokupienia dodatkowych ładunków pirotechnicznych >>>kliknij