Kemo Odstraszacz ultradźwiękowy 4 x piezo m094n (4024028030944) promocja 2020

sprawdź dostępność w sklepie Mediasklep24

Parametry

Producent:Kemo
Kategoria:Pozostałe poza domem

Opis

Odstraszacz ultradźwiękowy 4 x piezo Kemo M094N to gwarancja niesamowicie sprawnej ochrony przed szkodnikami, takimi jak gryzonie, kuny, insekty, psy, koty, pełzające pasożyty czy ptaki. Każdy użytkownik odstraszacza może czuć się bezpieczny, dzięki zaimplementowaniu ultradźwięków całkowicie nieszkodliwych dla człowieka, ale nieprzyjemnych i uciążliwych dla zwierząt. Ponadto jego dużą zaletą jest dowolność w konfiguracji, dzięki dołączonym do zestawu 4 głośnikom, które umożliwią rozkład dźwięku choćby do 50 metrów.

Wielozadaniowy generator dla najszczególniej wymagających

Dużą zaletą odstraszacza ultradźwiękowego Kemo MO94 jest jego wielozadaniowość, a także wielofunkcyjność, ponieważ każdy pragnący produktywnej ochrony przed szkodnikami, stosując rozmaite konfiguracje dołączonych głośników piezoelektrycznych, może równocześnie zabezpieczać swój samochód przed gryzoniami, kunami i kotami, a także chronić swój ogród przed ptactwem i insektami. Generator ultradźwiękowy przodującej na rynku niemieckiej marki to jeszcze gwarancja wysokiej jakości i efektywności, ponieważ prócz ochrony otwartych przestrzeni i obiektów zamkniętych zapewnia niski pobór energii elektrycznej. Energooszczędność to ogromna zaleta dla każdego, kto pragnie bezpieczeństwa, ponosząc znikome koszta stosowania.

Generator ultradźwiękowy gwarancją wydajności

Odstraszacz ultradźwiękowy 4 x piezo Kemo M094, dzięki emitowaniu donośnych oraz intensywnych dźwięków z dodatkowymi niesłyszalnymi dla ludzkiego ucha ultradźwiękami zapewnia nam ochronę przed niepożądanymi szkodnikami. Ponadto jego dużą zaletą jest znaczny zakres częstotliwości od 10 do 40 kHz, które możemy dowolnie regulować. Dołączone do zestawu cztery piezoelektryczne głośniki z aluminiową membraną kopułkową gwarantują dużą swobodę w rozkładzie dźwięku, ponieważ możemy umieścić je w dowolnym miejscu znajdującym się na odległości do 50 metrów od głównej centrali.

Specyfikacja technologiczna urządzenia:

 • Zasilanie: napięcie stałe od 12 do 15V. Możliwe zastosowanie zasilania z akumulatora lub zasilacza sieciowego
 • zużycie prądu: energooszczędny, a także pobierający 50 mA przy 12V
 • Częstotliwość ultradźwięku: od 10 do 40 kHz
 • Ciśnienie akustyczne: około 100 dB
 • Zasięg głośnika: 40m2 pod kątem 140st. W pomieszczenia zamkniętych i 8m na otwartej przestrzeni
 • Kąt promieniowania: 140°
 • rozmiary: 60 x 45 x 23 mm (długość x szerokość x wysokość)
 • Gwarancja: 24 miesiące

Zawartość zestawu:

 • Instrukcja Obsługi PL
 • Generator M094
 • 4 x głośnik piezo
 • Dowód zakupu

Ciekawostka: odstraszacz M094 jest bardzo modny do odstraszania gnieżdżących się ptaków pod dachami budynków mieszkalnych, bardzo szpaków i wróbli. W związku z tym iż głośnikiem możemy wejść bezpośrednio w miejsca gnieżdżenia się ptaków nie narażamy siebie i sąsiadów na nieprzyjemny dźwięk tak jak przy odstraszaniu ogólnym. A należy wiedzieć o tymw sytuacji odstraszania ptaków dźwięk jest słyszalny dla ucha ludzkiego, ponieważ jest to częstotliwość poniżej 20kHz.