presenter r500 marki Logitech promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem presenter r500 marki Logitech oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 123.96 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Logitech Presenter R500
123.96
OleOle!
Logitech Presenter R500
159.99
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Logitech
Kategoria:Pozostałe projektory i akcesoria

Opis

Prezenter bezprzewodowy R500

PREZENTACJE BEZ WYSIŁKU

nieprzeciętne prezentacje z laserowym pilotem do prezentacji R500. Poruszaj się bez przeszkód i zmieniaj slajdy z odległości choćby 20 metrów i używaj wskaźnika laserowego do prezentacji szczegółów. Wskaźnik laserowy R500 jest zoptymalizowany do pracy z systemem Windows i macOS oraz lubianym oprogramowaniem do prezentacji.

PREZENTUJ łatwo
Pilot do prezentacji R500 to proste w obsłudze, bezawaryjne i proste urządzenie, które pozwala skupić się na prezentowaniu.

instynktownA NAWIGACJA PO SLAJDACH
Trzy przyciski pilota do prezentacji R500 pozwalają prosto i pewnością siebie nawigować po slajdach bez potrzeby spoglądania w dół i szukania klawiszy.

CZERWONY WSKAŹNIK LASEROWY
Prezentuj detale dzięki prostemu w obsłudze, jasnemu, czerwonemu wskaźnikowi laserowemu.

APLIKACJA LOGITECH PRESENTATION
Możesz dopasować funkcje przycisków, pilnować żywotność baterii i ustawić zegar ekranowy, korzystając z aplikacji Logitech Presentation. Nie musisz się obawiać przejścia komputera w tryb uśpienia, ponieważ aplikacja gwarantuje jego intensywność podczas prezentacji.

ZASIĘG DZIAŁANIA 20 METRÓW
Połącz pilot R500 z komputerem przy użyciu odbiornika USB lub energooszczędnej technice Bluetooth. Zachowaj swobodę poruszania się i prowadzenia prezentacji w zasięgu 20 metrów.

PEWNY CHWYT

Laserowy pilot do prezentacji R500 został zaprojektowany tak,genialnie pasował do rąk, a jego miękka, gumowa powierzchnia i chropowate przyciski zapewniają pewny chwyt podczas prezentacji.