Ruszt do pieczenia i serwowania odbierz rabat 5% na pierwsze zakupy marki Cuisipro promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Ruszt do pieczenia i serwowania odbierz rabat 5% na pierwsze zakupy marki Cuisipro oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Ruszt do pieczenia i serwowania Cuisipro (CU-746780)
109.90
GaleriaLimonka.pl
Cuisipro - Ruszt do pieczenia i serwowania
109.90
Barokko.pl

Parametry

Producent:Cuisipro
Kategoria:Pozostałe przybory kuchenne

Opis

Na tym ruszcie jednym ruchem z łatwością przełożysz mięso z brytfanny na tacę, na której będziesz je serwować lub kroić. Mięso na ruszcie piecze się w brytfannie. Nóżki w podstawie stojaka gwarantują odizolowane pieczeni od tłuszczu, który spływa na dno brytfanny, dzisiaj pieczeń opieka się równomiernie ze wszelkich stron.

Po upieczeniu, bolec należy wyjąć, rozłożyć ruszt na półmisku i wyjąć go spod pieczeni. Przełóż mięso z brytfanny na półmisek albo deskę. Jeden ruch bez konieczności niezręcznego podnoszenia. Obszerne rączki do nieskomplikowanego podnoszenia w rękawicach kuchennych.

Można go złożyć do przechowywania. Po wyjęciu bolca można rozłożyć rożen. Jego powierzchnia jest wytrzymała na przyklejanie, by można było go umyć z łatwością. Utrzyma drób lub pieczeń do 11kg. Nadaje się do prostokątnej brytfanny o wymiarach 41x33 cm.

Zalecane mycie ręczne.Łatwo się go czyści.Mycie w zmywarce: tak,Kolor: czarny,rozmiary: 32,4 x 37,5 x 18,4 cm,Materiał: stal nierdzewna,Gwarancja: 2 lata. ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY