Vermeiren Rower trójkołowy rehabilitacyjny freedom (dla młodzieży 14+) promocja 2023

Cena3190.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:Vermeiren
Kategoria:Pozostałe rowery

Opis


Rower rehabilitacyjny trójkołowy dla młodzieży w wieku powyżej 14 lat FREEDOM Vermeiren
Rehabilitacyjny rowerek trójkołowy dla dzieci i młodzieży. Kolorystyka, a także ozdoby powodują, że rowerek jest dedykowany dla obu płci. Doskonałe narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne. Perfekcyjny dla osób z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Ruch stymulująco wpływa na utrzymanie układu kostno mięśniowego w korzystnej kondycji. Poprawia krążenie, oddychanie, ogólnie wzmacnia organizm. Rowery motywują do działania. Dzięki rowerowi łatwiejsza jest integracja z rówieśnikami.
Nie ma udoskonalonego wrażenia kiedy można znowu poczuć smak wycieczki, która dla osób z zaburzeniami ruchu wydawać żeby się mogło, iż się skończyła bezpowrotnie. Nic z tych rzeczy, dzięki rowerowi FREEDOM można znowu czerpać radość z wypadów poza miasto. Rower jest standardowo zaopatrzony w opony marki SCHWALBE z paskiem odblaskowym na obwodzie, co powoduje, iż osoba jadąca wieczorem jest widoczna. Nisko zawieszona rama tuż nad ziemią sprawia, że wsiadanie i zsiadanie z rowera jest dużo łatwiejsze.
Bogata gama opcji dodatkowych zezwala na bezpieczną jazdę, a także ustabilizowanie w taki sposób by nie spadło z rowera.
W standardzie rower jest dostarczany z systemem ostrego koła. Żeby jechać należy ciągle pedałować. Dla niektórych osób jest to wyróznione ponieważ wymusza ciągły ruch nóg w ten sposób efekt rehabilitacji jest zintensyfikowany. Jeżeli rower ma być zaopatrzony w inny rodzaj napędu, na przykład wolne koło albo torpedo należy to zaznaczyć przy zamówieniu.
by dobrać właściwy rower dla dziecka należy zmierzyć wewnętrzną długość nogi, od ziemi do pachwiny. Model FREEDOM jest dla osoby o długości nogi 68cm-88cm.
towar jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją stosowania lub etykietą. Producentem tego typu sprzętów jest firma VERMEIREN POLSKA SP.ZO.O.