uchwyt biurkowy do monitora lcd mc-690 13"-27" 8kg marki Maclean promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Maclean
Kategoria:Pozostałe RTV

Opis

Uchwyt biurkowy do monitora LCD Maclean MC-690 13"-27" 8kg vesa 75x75 i 100x100
Uniwersalny uchwyt do monitorów LCD lub LED z możliwością montażu do blatu biurka lub stołu. Uchwyt dedykowany do monitorów 13" - 27" o maksymalnej wadze 8 kg. Uchwyt został wykonany z najwyższej jakości metalu (połączenie stali, aluminium formowanego ciśnieniowo oraz tworzywa) w kolorze czarnym, elementy uchwytu monitora zostały doskonale dostosowane gwarantując stabilną i bezpieczną podporę do monitora.

Ramię do monitora LCD Maclean MC-690 zapewnia duży komfort w pracy optymalizuje ergonomię i widok z monitora poprzez regulację kąta nachylenia, wysokości itp.
Ramię wykonane z wysokiej jakości stali - zostało wyposażone w wytrzymałą klamrę montażową, która umożliwia mocowanie do blatu lub innych powierzchni płaskich. Wyśmienite do zastosowania m.in. W biurze i domu - bez wiercenia dziur w biurkach albo ścianach. W pakiecie zestaw śrub montażowych oraz do przykręcenia monitora, polska instrukcja konstrukcji

przekazany wymiar ekranu jest wyłącznie propozycją.
Na uchwyt można zamontować pokaźniejszy telewizor, monitor gdy nie przekracza on maksymalnej wagi i mieści się w podanym standardzie VESA.


Akcesoria w komplecie

- pakiet śrub montażowych oraz do przykręcenia monitora
- Polska instrukcja montażu


Pozostałe cechy

- Pełna regulacja obrotu 360o(Pivot)
- konkretna, aluminiowa kompozycja, łatwy montaż
- Wysoka jakość wykonania
- Możliwość montażu do blatu biurka albo stołu
- Lakierowanie proszkowe (dostępny kolor czarny)
- asygnowany dla TV 13" - 27" (lub obszerniejszych jeśli ich waga nie przekracza 8kg, a standard VESA jest zgodny z uchwytem)