Hurtel Armband do biegania opaska na ramię samsung iphone lg htc huawei l 5.5 cala różowy (7426803925624) promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Hurtel
Kategoria:Opaski do biegania
Kolor różowy

Opis

innowacyjna technika zezwala na wspomaganie ćwiczeń fizycznych w różny sposób. Skrupulatne pomiary ciśnienia krwi i temperatury ciała, specjalne obuwie i dopasowane to wysiłku. Wszytko po to by profesjonalni sportowcy osiągali coraz lepsze wyniki i przesuwali granice tego co do niedawna było uważane za niemożliwe. Dzisiaj Ty także możesz w łatwy sposób wpływać na jakość swego treningu. Starczy twój telefon, który nosisz w kieszeni albo torebce! Zainstaluj optymalne aplikacje i nadzoruj swoje wyniki po skończonym treningu.

Pomoże Ci w tym specjalna opaska, armband na ramię! Dzięki niej możesz ćwiczyć razem ze swym prywatnym, kieszonkowym trenerem i posiadać cały czas wolne ręce. Armband został wyprodukowany z konkretnego i elastycznego tworzywa i pokryty miłym w dotyku materiałem, który jest delikatny dla skóry. Posiada 4 uniwersalne wycięcia na kabel słuchawek (aby pasować do wielu najróżniejszych modeli telefonów na rynku), a jego wymiary są dopasowane do tak sporych telefonów jak iPhone 6S Plus albo Samsung Galaxy Note 4!

Kiedy ćwiczysz możesz schować w niej klucze, a także banknoty i dokumenty. Zezwalają na to dwie, specjalnie do tego przygotowane kieszonki. Pierwszą, która jest na klucze wyszukasz po zewnętrznej stronie opaski, a druga na dokumenty, kartę do bankomatu lub banknoty znajduje się z tyłu, tuż za miejscem na telefon. Jeżeli często słuchasz muzyki w trakcie uprawiania sportu to niewątpliwie zainteresuje Ciebie dwufunkcyjny zaczep na kabel od słuchawek. Dzięki niemu zapomnisz o plątaniu się przewodu słuchawkowego. Jego druga funkcja przyda się osobom o szczuplejszych ramionach. Kiedy zakładając opaskę na ramię poczujesz, iż leży zbyt swobodnie, odepnij zaczep na słuchawki, a uzyskasz kilka dodatkowych centymetrów, na których możesz zaczepić rzep.

Zacznij ćwiczyć z tą opaską, zapisuj wyniki i dziel się nimi ze znajomymi. Bądź Pro i daj z siebie więcej!

  • rozmiar telefonu: L – maks. 76 mm szerokości i 153 mm wysokości
  • rozmiar foliowego okienka: 7,2 x 141 mm
  • Maksymalny obwód w ramieniu: 40 cm
  • drobny obwód w ramieniu: 28cm (24 cm po odpięciu zaczepu na słuchawki)
  • Szerokość paska 49 mm
CN: 4202 92 19 - Produkty sportowe
EAN: 7426803925624
Kod Producenta: 7426803925624
Kolor: Różowy
MOQ: 50
MULT_OQ: 50
Szerokość maksymalna (milimetry): 80
Wysokość maksymalna (milimetry): 160