Hurtel Armband do biegania opaska na ramię samsung iphone lg htc huawei m 4.7 cala czarny (7426803925662) promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie HURTEL

Parametry

Producent:Hurtel
Kategoria:Opaski do biegania
Kolor czarny

Opis

innowacyjna technologia pozwala na wspomaganie ćwiczeń fizycznych w przeróżny sposób. Dokładne pomiary ciśnienia krwi i temperatury ciała, specjalne obuwie i dobrane to wysiłku. Wszytko po to by profesjonalni sportowcy osiągali coraz udoskonalone wyniki i przesuwali granice tego co do niedawna było uważane za niemożliwe. Dzisiaj Ty również możesz w prosty sposób wpływać na jakość swego treningu. Wystarczy twój telefon, który nosisz w kieszeni albo torebce! Zainstaluj trafne aplikacje i pilnuj swoje wyniki po skończonym treningu.

Pomoże Ci w tym specjalna opaska, armband na ramię! Dzięki niej możesz ćwiczyć razem ze swym prywatnym, kieszonkowym trenerem i mieć cały czas wolne ręce. Armband został stworzony z mocnego i elastycznego tworzywa i pokryty miłym w dotyku materiałem, który jest delikatny dla skóry. Posiada 4 uniwersalne wycięcia na kabel słuchawek (aby pasować do wielu rozmaitych modeli telefonów na rynku), a jego wymiary są dopasowane do telefonów o wielkości takiej jak iPhone 7 / 6S / 6!

Kiedy ćwiczysz możesz schować w niej klucze i banknoty i dokumenty. Pozwalają na to dwie, specjalnie do tego przygotowane kieszonki. Pierwszą, która jest na klucze wyszukasz po zewnętrznej stronie opaski, a druga na dokumenty, kartę do bankomatu albo banknoty znajduje się z tyłu, tuż za miejscem na telefon. Jeżeli nieraz słuchasz muzyki w trakcie uprawiania sportu to bez dwóch zdań zainteresuje Ciebie dwufunkcyjny zaczep na kabel od słuchawek. Dzięki niemu zapomnisz o plątaniu się przewodu słuchawkowego. Jego druga funkcja przyda się osobom o szczuplejszych ramionach. Kiedy zakładając opaskę na ramię poczujesz, że leży zbyt luźno, odepnij zaczep na słuchawki, a uzyskasz kilka dodatkowych centymetrów, na których możesz zaczepić rzep.

Zacznij ćwiczyć z tą opaską, zapisuj wyniki i dziel się nimi ze znajomymi. Bądź Pro i daj z siebie więcej!

  • rozmiar telefonu: M – maks. 67 mm szerokości i 140 mm wysokości
  • Maksymalny obwód w ramieniu: 40cm
  • śladowy obwód w ramieniu: 28cm (24cm po odpięciu zaczepu na słuchawki)
  • Szerokość paska 50mmCN: 4202 92 19 - Produkty sportowe
EAN: 7426803925662
Kod Producenta: 7426803925662
Kolor: Czarny
MOQ: 50
MULT_OQ: 50
Szerokość maksymalna (milimetry): 67
Wysokość maksymalna (milimetry): 140