Przyrząd sprężynowy do treningu nóg, czarny (4260438736360) promocja 2021

Cena59.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FitPatrol.pl

Parametry

Producent:Gorilla sports
Kategoria:Pozostałe sport i hobby

Opis

Agrafka do ćwiczeń ud Agrafka - dla jędrnych wewnętrznych powierzchni ud Wielu sportowców martwi się, iż mimo prawidłowego treningu i minimalnej zawartości tłuszczu w masie ciała, gdzieniegdzie „coś im zwisa".

To zjawisko, nazywane nieraz „nietoperkami" lub z angielska „chicken wing", występuje głównie na dolnych częściach ramion i wewnętrznych stronach ud. Rozwiązanie jest na szczęście naprawdę proste – wystarczy potrenować docelowo te partie ciała.

Sprawdzonym środkiem jest tutaj agrafka od Gorilla Sports. Agrafka do wewnętrznych mięśni ud – szczegóły: - służy do budowy masy, wzmacniania i ujędrniania mięśni ud - włącza w głównej mierze adduktory (wewnętrzne strony ud) - kompaktowa budowa, rewelacyjna do zabrania ze sobą - materiał: skrzydła pokryte pianką - docelowe wzmacnianie wewnętrznych stron ud – w domu i w podróży - możliwe wykorzystanie na mięśnie ramion Co jeszcze musisz wiedzieć o tej agrafce? Dzięki poszyciu z pianki możesz posiadać pewność,podczas treningu nie wystąpią żadne bóle.

To ważne zwłaszcza przy dużym nacisku – w przeciwnym razie trening mógłby zakończyć się siniakami. Sprężyna, która oddziela od siebie oba skrzydła, jest stworzona z wysokiej jakości materiału i gwarantuje długą żywotność i czas wykorzystywania.

Dzięki kompaktowej budowie możesz wziąć ją też na urlop – spokojnie zmieści się w większość walizek i toreb podróżnych.