Classic gourmet pokrywa do cukiernicy clsu27 marki Rak promocja 2023

Cena11.93
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie XXLgastro.pl

Parametry

Producent:Rak
Kategoria:Pozostałe szkło i ceramika

Opis

Classic Gourmet pokrywa do cukiernicy CLSU27CLASSIC GOURMET - linia porcelany trafiająca w gusta sympatyków ponadczasowej klasyki. Tradycyjne części zastawy uzupełniają dwu- i trójdzielne talerze, umożliwiające niebanalne serwowanie dań wytrawnych, jak i deserów.

RAK PORCELAIN to synonim perfekcyjnej porcelany dla profesjonalistów szanujących wysoką jakość, wytrzymałość i ponadczasową elegancję. Idealna gładkość glazury, specyficzny naturalny kolor porcelany w parze z wysokimi właściwościami użytkowymi zostały docenione przez wielu managerów hoteli i restauracji, a także szefów kuchni na całym świecie.

Lista rekomendacji RAK PORCELAIN jest niebywale bogata i obejmuje min. Sieci hoteli: Double Tree by Hlton, Qubus Hotel, Park Inn, Holiday Inn, Hilton, Radisson, Sheraton czy Burj Al Arab. Dodatkowym atutem przy wyborze porcelany RAK jest gwarancja ciągłości produkcji informacji linii, umożliwiająca bezproblemowe dobieranie stanów wraz z pojawiającymi się potrzebami.

Naczynia mogą być myte w zmywarkach i wykorzystywane w piecach konwekcyjno-parowych, a także kuchenkach mikrofalowych.--//--CharakterystykaSeria / kolekcja Rak Porcelain linia Classic Gourmet kolor Biały Wzór kolor Gwarancja na obtłuczenia tak MateriałyMateriał Porcelana Sposób wykorzystaniaMożna używać w kuchenkach mikrofalowych tak Można używać w piecach tak