Villeroy & Boch - NewWave Caffe Butterfly Plates Meadow Spodek duży wymiary: 22 x 17 cm promocja 2020

jest dostępny w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Villeroy & Boch
Kategoria:Pozostałe szkło i ceramika

Opis

Dobra kuchnia to świeża żywność. Ważne jest, żeby o jedzenie dbać i należycie je przechowywać. Dzięki nieziemskim pojemnikom producenta Wesco Twoja żywność długo pozostanie świeża. Ponadto ma wizjer, który pozwala nam kontrolować ilość danego towaru.

Pojemnik stworzony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, zakończonego gumowym paskiem – to dzięki niemu nasze produkty są zawsze świeże. Producent Wesco dba o wygląd naszej kuchni i długoletnią solidność.

Pojemniki nie nadają się do mycia w zmywarce. Parametry: - kolor: czerwony, - pojemność: 1 l, - materiał: tworzywo nienaturalne. Połączenie amerykańskiego stylu retro z niemiecką precyzją i wysoką jakością - tak można określić produkty marki Wesco, które swym oryginalnym designem podbiły serca na całym świecie.

Niemiecka marka od 1876 roku zajmuje się projektowaniem i wykonaniem wyrafinowanych, nietuzinkowych akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Słynne kosze na śmieci, chlebaki czy misy to tylko jedne z nielicznych sztandarowych projektów marki, która do dnia dzisiejszego wyposaża nasze domy w niezwykłe produkty.

progresywne technologie i najkorzystniejsze materiały zapewniają jakość i trwałość produktów WESCO. Główna siedziba marki gromadzi się w Arnsberg i stąd ponadto realizowane są bezpośrednio wszystkie zamówienia producenta.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Wesco w Polsce. Nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl