Armani Emporio Armani Stronger with You Absolutely parfum 100.0 ml, AE6B-76001 promocja 2022

Cena380.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:Armani
Kategoria:Pozostałe zapachy dla mężczyzn

Opis

- Ekstrakt perfum dla niego o paprociowo-ambrowo-orientalnym zapachu. - Rumowe akcenty w otoczeniu lawendy francuskiej i wanilii madagaskarskiej. - Inspirowany absolutną potęgą miłości. - Wraz z damskim odpowiednikiem roztacza urok, któremy trudno się oprzeć.

Odkryj Stronger With You Absolutely od Emporio Armani - głęboki, męski zapach, który stanowi hołd dla absolutnej potęgi miłości, uczucia, które łączy dwoje ludzi. Tak różnorodnych, lecz silniejszych razem. Ekstrakt jest kontynuacją miłosnej sagi zapachów You.

Kultowe nuty glazurowanych kasztanów splatają się z aromatycznymi rumowymi akcentami, które uświetniają paprociowo-ambrowo-orientalne elementy. Stronger With You Absolutely pozostawia za sobą elektryzującą smugę, która uwydatnia jego osobowość.

To najbardziej intensywny zapach z kolekcji Stronger With You. Stronger With You Absolutely otwierają ożywcze nuty rumu i świeża bergamotka. Duet nadaje tonu całej kombinacji. Tuż za nim kroczą żywiczne, bursztynowe nuty, które podkreślają charakter fougère zapachu.

Olejek davana, słodkie owoce i francuska lawenda składają się na nuty serca. Nuty bazy to glazurowany kasztan i drzewo cedrowe, tworząc lekko przydymiony, stylowy zapach. Podkreśla go aromatyczna wanilia z Madagaskaru i intensywna paczula.

Intensywny ekstrakt perfum jest zamknięty w szklanym flakonie. Jego podstawę delikatnie otulają kłęby ciemnego dymu, eksponując w ten sposób absolutną potęgę miłości i samej kombinacji. Spryskaj nadgarstki i szyję.

Żeby ten drzewny zapach od Armani utrzymał się jak najdłużej, rozpyl pachnidła wokół głowy i ramion, zataczając kręgi.