Armani emporio armani stronger with you absolutely parfum 50.0 ml promocja 2022

Cena385.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:Armani
Kategoria:Pozostałe zapachy dla mężczyzn

Opis

- Ekstrakt perfum dla niego o paprociowo-ambrowo-orientalnym zapachu. - Rumowe akcenty w otoczeniu lawendy francuskiej i wanilii madagaskarskiej. - Inspirowany absolutną potęgą miłości. - Wraz z żeńskim odpowiednikiem roztacza urok, któremy trudno się oprzeć.

Odkryj Stronger With You Absolutely od Emporio Armani - głęboki, męski zapach, który stanowi hołd dla absolutnej potęgi miłości, uczucia, które łączy dwoje ludzi. Tak rozmaitych, lecz silniejszych razem. Ekstrakt jest kontynuacją miłosnej sagi zapachów You.

Kultowe nuty glazurowanych kasztanów splatają się z aromatycznymi rumowymi akcentami, które uświetniają paprociowo-ambrowo-orientalne części. Stronger With You Absolutely pozostawia za sobą elektryzującą smugę, która podkreśla jego osobowość.

To najbardziej intensywny zapach z linii Stronger With You. Stronger With You Absolutely otwierają ożywcze nuty rumu i świeża bergamotka. Duet nadaje tonu całej kombinacji. Tuż za nim kroczą żywiczne, bursztynowe nuty, które podkreślają charakter fougère zapachu.

Olejek davana, słodkie owoce i francuska lawenda składają się na nuty serca. Nuty bazy to glazurowany kasztan i drzewo cedrowe, stwarzając lekko przydymiony, wyszukany zapach. Podkreśla go aromatyczna wanilia z Madagaskaru i intensywna paczula.

Intensywny ekstrakt perfum jest zamknięty w szklanym flakonie. Jego podstawę delikatnie otulają kłęby ciemnego dymu, uwydatniając w ten sposób absolutną potęgę miłości i samej kombinacji. Spryskaj nadgarstki i szyję.

Żeby ten drzewny zapach od Armani utrzymał się jak najdłużej, rozpyl pachnidła wokół głowy i ramion, zataczając kręgi.