Yves saint laurent y le parfum parfum 100.0 ml (3614273318105) promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Yves saint laurent y le parfum parfum 100.0 ml (3614273318105) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 396.03 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-22%
Yves Saint Laurent, Y Le Parfum Pour Homme, woda perfumowana, 100 ml
396.03
Empik
Yves Saint Laurent Y Le Parfum parfum 100.0 ml
509.00
Douglas

Parametry

Producent:Yves Saint Laurent
Kategoria:Pozostałe zapachy dla mężczyzn

Opis

- seksowny i uwodzicielski zapach fougère dla niego z linii Y od YSL, - Głębokie, ciemne nuty kontrastują z jasnymi, lekkimi akordami, - Zapach współczesnego mężczyzny - stylowego, zdecydowanego, który jest jak gwiazda rocka, - Flakon, który podkreśla charakter wody perfumowanej dla niego.

Y Le Parfum od YSL to aromatyczna woda perfumowana dla mężczyzn. Intensywny, drzewny zapach akcentuje jego charakter i popycha do działania. To zapach pana, który nie boi się ryzyka, wyzwań. Jest marzycielem, wyznacza świeże cele i sięga po to, co jego.

Jest jak gwiazda rocka - wolny, niezależny, nagina zasady. Nie boi się pytać:,,Dlaczego nie?". Nuty głowy to zielone jabłko - soczyste, świeże i twarde - w połączeniu z świetlistą, delikatną bergamotką.

Ten duet okraszają nasiona jałowca. Dobrze znane ci riffy fougère nadają tonu całości. Uświetniają je mięta, liczi, trawa cytrynowa, a także geranium. Szałwia i kumaryna wyraźnie rozbrzmiewają na ich tle. Ich dodatek nadaje kompozycji kuszącyego, zmysłowego charakteru i ciepła.

Woda perfumowana od YSL to feeria zapachów, gdzie spotykają się lawenda, geranium i aldehydy, które uświetnia imbir z żywicą i wetiwerem. Flakon Y Le Parfum wydaje się skrywać tajemnicę. Jego design jest klimatyczny, charakterny i seksowny.

To odzwierciedlenie producenta Yves Saint Laurent. Błyszczący lakier w kolorze czerni to nie tylko kwintesencja elegancji, to zwykle kolor, przykuwa wzrok. To klasyk, niczym doskonale skrojony garnitur albo para obcisłych skórzanych spodni.

Flakon zwieńcza całość, akcentuje charakter kompozycji. Zdaje się pytać, czy rozegramy to bezpiecznie? Nie ma mowy...