Jo malone london cologne red roses eau_de_cologne 30.0 ml promocja 2023

Cena299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:Jo Malone London
Kategoria:Pozostałe zapachy unisex

Opis

Red Roses CologneKwintesencja współczesnego romansu. Zmysłowa mieszanka natchniona siedmioma gatunkami najcudowniejszych róż świata. Wilgotne liście fiołka i odrobina cytryny powodują, iż zapach nabiera aromatu świeżo ściętych kwiatów.

Zaskakująco świeży i czysty.NUTY ZAPACHOWENuta głowy:CYTRYNACytrusowa świeżość, otwiera zapach z soczystą jasnością.Nuta serca:AKORD Z CZERWONYCH RÓŻAkord inspirowany siedmioma najistotniej wyszukanymi różami świata.

rozmaite parametry tych róż, o obliczu od owocowego i cytrusowego do zielonego i korzennego, tworzą wyjątkowy bukiet o bogatym, aksamitnym charakterze.Nuta bazy:PLASTER MIODUTa głęboka, miodowa nuta z gładkimi, bogatymi akcentami wosku pszczelego wnosi do zapachu uzależniającą słodycz.W połączeniu z Lime Basil & Mandarin dodaje pikantnego, ziołowego akcentu.W połączeniu z Peony & Blush Suede dodaje kwiatowej obfitości i wytwornej zmysłowości.firma JO MALONE LONDONJo Malone London to brytyjska firma lifestylowa znana z wyjątkowego portfolio zapachów i elitarnych produktów do kąpieli, ciała i domu.

wytwarzając nowe zasady perfumiarstwa, łącząc niespodziewane kombinacje części i tworząc gustowne, a zarazem zabawne koncepcje, w których zapach jest wykorzystywany bez ograniczeń, świat Jo Malone London wciąż inspiruje lojalnych fanów.