Givenchy L'interdit - woda perfumowana promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Givenchy L'interdit - woda perfumowana oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 279.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-61%
Givenchy L'Interdit woda perfumowana 50ml
279.99
Makeupmania.com.pl
Givenchy L'Interdit woda perfumowana 80ml
345.99
Makeupmania.com.pl
l'interdit woda perfumowana spray
358.66
TaniaKsiazka.pl
L'Interdit - Woda Perfumowana
409.00
Sephora
L'Interdit - Woda Perfumowana
575.00
Sephora
L'Interdit - Woda Perfumowana
715.00
Sephora

Parametry

Producent:Givenchy
Kategoria:Pozostałe zapachy

Opis

L‘INTERDIT od Givenchy przekracza wszelkie granice i kusi tym, co zakazane.przełomowy, nieustraszony zapach dla postępowej kobiety. Uderzająca elegancja. Nowy wariant kobiecości.Intensywna i wyważona kombinacja zapachowa kusi, aby postawić krok poza konwenanse i oddać się bezgranicznej wolności i zakazanym doświadczeniom.Zapach L’INTERDIT skomponowany przez mistrzowskich perfumiarzy – Dominique Ropion, Anne Flipo oraz Fanny Bal – łączy w sobie dwa silne kontrasty – biały, kwiatowy akord w połączeniu z ciemnym, dymnym aromatem.

Szokujący i maksymalnie pociągający. Zakazana mieszanka L‘INTERDIT pozyskana z eleganckiego trio białych kwiatów oraz szokującego, intensywnego i czarnego akordu jest uzależniająca i niezwykle intensywna.

Biały akord – z kwiatów pomarańczy, arabskiego jaśminu i tuberozy – zostaje połączony z ciemniejszymi, zagadkowymi nutami paczuli, wetywerii i ambroksanu. Niezapomniany, zniewalający i nieprzeciętnie szykowny.

Szokująca wytworność.Nuty zapachowe. Nuta głowy: kwiat pomarańczy. Nuta serca: tuberoza, arabski jaśmin. Nuta bazy: ambroksan, wetyweria, paczula