Bausch+lomb Biotrue, 480 ml (7391899856438) promocja 2021

Cena49.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Szkla.com

Parametry

Producent:Bausch+Lomb
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

Pielęgnacja, a w tym oczyszczanie i nawilżanie soczewek kontaktowych, jest niezwykle ważne. Pozwala utrzymać je w dobrej kondycji i uchronić oczy przed groźnymi infekcjami i dyskomfortem wynikającym z nadmiernej wyczuwalności soczewek.

Do tego zadania genialnie nadaje się wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny Biotrue. Produkt znanej i lubianej firmy Bausch Lomb, teraz dostępny jest w pokaźnej, pojemnej butelce 480 ml. Inspirowany biologią ludzkiego oka - płyn Biotrue powstał w wyniku inspiracji biologią ludzkiego oka, dlatego jest z nim w pełni zgodny i stosowny choćby dla wrażliwych oczu.

Skład zbliżony do łez - naturalność płynu widoczna jest w jego odczynie pH, takim samym, jaki posiadają zdrowe łzy i składzie wzbogacanym składnikami występującymi w ludzkim organizmie. Usuwanie wszelkich skażeń - soczewki zanurzone w płynie Biotrue odzyskują wolność od zanieczyszczeń i znów są znakomicie czyste.

Preparat eliminuje bakterie, kurz, osady i grzyby. Intensywne nawilżenie - dzięki recepturze wzbogaconej hialuronianem sodu płyn intensywnie nawilża soczewki, eliminując ryzyko dyskomfortu w trakcie ich wykorzystywania - suchości czy tym bardziej podrażnień oczu.

Bezpieczne przechowywanie - soczewki umieszczone w pojemniczku z płynem odzyskują swoje cenne cechy i są odgrodzone od skażeń z zewnątrz. To najlepsze miejsce do ich przechowywania. Obszerna butelka - to się opłaca - płyn Biotrue przystępny jest dzisiaj w pojemnej butelce 480 ml.

To wyśmienita opcja dla wszelkich użytkowników, którzy lubią kupować rzadko, lecz dużo i chcą jak najwięcej zaoszczędzić. Charakterystyka płynu Biotrue: Biotrue to płyn do pielęgnacji soczewek hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych, każdego trybu użytkowania (od dwutygodniowych po roczne).

To, co uwydatnia go spomiędzy innych preparatów dostępnych na rynku to pomiędzy innymi fakt, że powstał w wyniku inspiracji biologią ludzkiego oka i jest w pełni zgodny z jego fizjologią. W swoim działaniu ma naśladować działanie naturalnych łez, a jego odczyn pH odpowiada temu, jakie mają zdrowe łzy.

dzięki czemu płyn Biotrue jest trafny nawet dla najszczególniej wrażliwych oczu, także alergików. Pomaga utrzymać naturalne warunki na powierzchni oczu w trakcie używania soczewek kontaktowych. Płyn pielęgnacyjny Biotrue eliminuje z powierzchni soczewek wszystkie skażenia skatalogowane w ciągu dnia.

eliminuje kurz, osady białkowe i tłuszczowe, a także bakterie i grzyby. W ten sposób sprawia, że soczewki znów stają się bezbłędnie czyste, a ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne. W recepturze płynu pielęgnacyjnego Biotrue znajduje się intensywnie nawilżający składnik, występujący w dodatku w ludzkim organizmie - hialuronian sodu.

Jego obszerne stężenie to gwarancja genialnie nawilżonych soczewek, nawet po 20 godzinach od ich założenia. A nawilżone soczewki to całodniowy komfort, bez ryzyka suchości czy podrażnień oczu. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z Biotrue? Bo dzięki ulepszonej recepturze płyn kompleksowo dba o soczewki.

Nie tylko je oczyszcza i nawilża, lecz także odnawia ich cenne cechy. Powoduje, że soczewki są miękkie i sprężyste przez dłuższy czas, a dzięki czemu świetnie dopasowują się do oczu nawet pod koniec okresu ich użytkowania.

Badania wykazały, że regularne używanie płynu pielęgnacyjnego Biotrue wpływa dobrze jeszcze na oczy. Preparat przedłuża aktywność poprawnie działających białek filmu łzowego. Otacza je i chroni, wspierając naturalne działanie antybakteryjne organizmu.

mocne strony płynu Biotrue w opakowaniu 480 ml: Jeśli poszukujesz płynu do domowego zastosowania i nie lubisz kupować go co chwilę, a wolisz raz, ale z zapasem na dłużej, Biotrue o objętości 480 ml to opcja dla Ciebie.

Zapewnij sobie zapas pielęgnacyjnego preparatu na długo, w atrakcyjnej cenie w przeliczeniu za mililitr płynu. Pamiętaj, że soczewki kontaktowe można oczyszczać i pielęgnować tylko przy użyciu przeznaczonego do tego płynu.

Nigdy nie zastępuj go samą wodą, wodą z mydłem ani innymi środkami dezynfekującymi. Nie generujej ryzyka uszkodzenia soczewek ani tym bardziej podrażnienia oczu. Skład płynu Biotrue: hialuronian sodu, sulfobetaina, poloksamina, kwas borowy, boran sodu, sól dwusodowa kwasu etylenodiaminotetraoctowego, chlorek sodu, 0,00013% roztworu biguanidu poliaminopropylu, 0,0001% polikwaternium.

Płyn przystępny jest też w innych opakowaniach: Biotrue 120 ml Biotrue 300 ml Biotrue Flight Pack 2 x 60 ml