Krem kosmetyczny na grzybice paznokci 911 promocja 2021

Cena23.88
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Aram Natura

Parametry

Producent:911
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

Krem kosmetyczny na grzybice paznokci 911
Krem kosmetyczny do paznokci Nogtimicin® - zmiękcza i bezboleśnie wspomaga leczenie paznokci dotkniętych problemami grzybicznymi. Jeśli grzybica stóp nie jest leczona, może zaatakować paznokcie. Rozpoczyna się od przebarwienia bocznej części płytki paznokcia (staje się ona żółta, a w końcu czarna), a kończy destrukcją jej całej: płytka grubieje, podnosi się i rozpoczyna boleć. W nowoczesnej postaci choroby płytka paznokciowa zaczyna odwarstwiać się od łożyska paznokcia, a palec staje się bolesny, wrażliwy na najmniejszy ucisk i nawet najwygodniejsze buty go urażają. Krem Nogtimicin® to skuteczny preparat na grzybicę paznokci. Należy do serii kremów i żeli produkowanej pod marką 911. Badania kliniczne przeprowadzone w Centralnym Szpitalu Klinicznym Rosyjskiej Akademii Nauk potwierdziły sprawność środków z kolekcji "911". Kuracje kontynuujemy, aż chory paznokieć zostanie w pełni zastąpiony nowym, zdrowym. W trakcie leczenie obowiązują podobne zasady, jak w sytuacji grzybicy stóp – obowiązują nas bawełniane skarpetki, jednorazowe ręczniki lub ręcznik osobny, przewiewne lekkie obuwie. Pamiętajmy także o regularnym, krótkim obcinaniu paznokci.

Sposób zastosowania:
1. Wymocz płytki paznokcia zaatakowanego poprzez grzybicę w ciepłym roztworze mydła i sody ( 1 łyżki sody na litr wody i 1 łyżeczkę mydła w płynie np. Do dłoni ).
2. Zabezpiecz plastrem suchą skórę wokół paznokcia.
3. Nałóż gęstą warstwę "Nogtimicin" na uszkodzonym paznokciu i szczelnie zaklej plastrem, pozostawiając przez co najmniej 3-4 dni.
4. Po zdjęciu plastra, paznokcie muszą być ponownie wymoczone, a górna warstwa z oddzielonymi cząstkami paznokcia musi zostać skrupulatnie usunięta dezynfekowanymi nożyczkami do paznokci.
5. W celu pełnego odtworzenia paznokcia wolnego od grzyba, zaleca się powtarzanie opisanej procedury kilka razy, aż paznokieć dotknięty grzybicą zostanie w pełni usunięty.
Przeciwwskazania: jednostkowa nietolerancja poszczególnych elementów, otwarte rany. Podczas stosowania, istotne jest, żeby unikać kontaktu leku do zdrowej skóry w przypadku nieostrożnego stosujących środki do skóry należy starannie wypłukać odcinki ciała zimną wodą.

Skład (INCI): urea, water, a wax emulsion, corn oil, glyceryl monostearate, PEG-40 hydrogenated castor oil, propylene glycol, stearic acid, salicylic acid, beeswax, kajeputos oil, lavender oil, peppermint oil, Methylisothiazolinone, decileno glycol.
objętość: 30ml
Kraj Pochodzenia: Rosja

Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu