Antano Krzesełko ewakuacyjne elektryczne lg ewaku 130kg udźwigu promocja 2021

Cena14900.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:Antano
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

Krzesło ewakuacyjne elektryczne LG Ewaku 130kg udźwiguSKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA TRANSPORTER SCHODOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH) - dla osób prywatnych producent Antano, będąca włoską marką, po raz kolejny przekonuje odbiorców do jakości swoich sprzętów, prezentując krzesełko ewakuacyjne elektryczne LG Ewaku 130. Ma ono za zadanie eliminować bariery architektoniczne, jakie stoją na drodze osób niepełnosprawnych, które bez tego typu rozwiązań nie mogłyby komfortowo i bezpiecznie korzystać ze schodów.
Krzesło ewakuacyjne
Krzesełko Ewaku dosłownie zrewolucjonizowało transport osób niepełnosprawnych ruchowo, który niejednokrotnie był niemałym problem dla służb medycznych oraz samych zainteresowanych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, krzesło ewakuacyjne elektryczne jest ładowane jak zwykły telefon komórkowy, a moc baterii zagwarantuje możliwość pokonania nawet 1200 schodów. Zaopatrzone jest w pas biodrowy i pas pod głowę, poprzez co osoba niepełnosprawna odczuwa niebywały komfort związany z transportem i pokonywaniem barier architektonicznych. Co ważne, po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, a jego lekka, aluminiowa konstrukcja daje wytchnienie opiekunom i służbom medycznym bezspornie upraszczając ich pracę. Przy tak śladowych wymiarach urządzenie wciąż pozostaje produktywnym środkiem transportu, ponieważ znamionuje się udźwigiem nawet do 130 kilogramów.

Krzesełko do transportu osób po schodach
Krzesełko ewakuacyjne elektryczne LG Ewaku 130 stanowi połączenie tradycyjnego schodołazu gąsienicowego ze schodołazem krzesełkowym, niewielkim i szczególnie ergonomicznym. Jego główną zaletą jest możliwość przemieszczania się po schodach w sposób samoczynny, ponieważ krzesełko napędzane jest za pomocą ładowanej baterii. Gąsienice zaś gwarantują łatwe i w całości bezpiecznie poruszanie się po większości stopni w budynkach użyteczności publicznej czy w prywatnych domach. Ewaku jest nieznaczny, funkcjonalny i składany, dzięki czemu może się zmieścić w bagażniku, a choćby stanowić podstawowe wyposażenie karetek pogotowia czy innych służb medycznych zajmujących się transportem osób niepełnosprawnych.
wykorzystanie KRZESEŁEK EWAKUACYJNYCH (sprawdź więcej)