Krzesełko przyschodowe homeglide na proste schody marki Thyssenkrupp elevator promocja 2021

Cena8990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:Thyssenkrupp Elevator
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

Krzesełko schodowe HOMEGLIDE tor prosty SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA WINDĘ PRZYSCHODOWĄ do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH) Krzesełka przyschodowe to urządzenia służące do transportu osób niepełnosprawnych po schodach. Są często nabywane przez seniorów, którzy z biegiem lat mają większe problemy w luźnym poruszaniu się, niezwykle w sytuacji wzniesień, a więc na piętra. Większość budynków jest jednak wyekwipowana w schody, dlatego jednym z świetnych rozwiązań staje się właśnie winda schodowa krzesełkowa Homeglide.
atuty krzesełek schodowych
Odkąd krzesełko schodowe na tor prosty pojawiło się w sprzedaży, większość zaintersowanych zwróciła się w stronę ich zakupu rezygnując z wind schodowych. Te urządzenia także poprawnie spełniały swoją funkcję, jednak były obszerniejsze, zabierały cenne miejsce, chodziły głośniej i bardziej wytrzymałie. Co ważne, krzesełka przyschodowe Homeglide gwarantują łagodny start i zatrzymanie, co jest nad wyraz wyraźne dla użytkowników, zwłaszcza seniorów.
Montaż krzesełek przyschodowych Homeglide
Główną zaletą tych sprzętów jest ich szybki i bezproblemowy montaż. Nie ma przy tym zapotrzebowania naruszania struktury schodów, co istotnie minimalizuje koszty inwestycji. Starczy kilka godzin, żeby urządzenie zostało zamontowane w odpowiednim miejscu.
Przeznaczenie krzesełek przyschodowych
Oferowane urządzenie to krzesełko przyschodowe Homeglide na szynie prostej, a więc dopasowane do montażu wyłącznie na schodach prostych. Ten model został asygnowany do domów piętrowych, ale też budynków ergonomiczności publicznej, biur, urządów itp.
Jak działa winda schodowa krzesełkowa Homeglide?
Zasada działania krzesełek przyschodowych jest przystępna. Urządzenie jest montowane tak,swoim oparciem przylegało do ściany, dzięki czemu ogranicza się ilość miejsca niezbędnego do jego konstrukcji. Osoba niepełnosprawna ruchowo zajmuje wygodną pozycję w siedzisku, po czym uruchamia urządzenie przy pomocy przycisku. Następnie winda rusza do góry po prostej szynie, cicho i płynnie pokonując kolejne poziomy. Taki transport po schodach jest komfortowy i prędki, a nade wszystko nie zakłóca normalnego funkcjonowania pozostałym domownikom.
>>> tu odszukasz więcej danych o krzesełkach schodowych