Napęd elektryczny, przystawka do wózka inwalidzkiego DONKEY Titan promocja 2021

Cena6900.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:TITAN
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

Napęd, przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego DONKEY Titan
DOFINANSOWANIE AKTYWNY SAMORZĄD 2020r (od 1marca do 31sierpnia) - dofinansowanie maksymalnie 7500zł brutto, wkład własny obniżony do 25% wartości sprzętu
Przystawka do wózka Titan Donkey to bardzo nowatorskie rozwiązanie, które genialnie przyjęło się zwykle w krajach zachodnich, a dziś powoli zdobywa zainteresowanie także w Polsce. Dzięki czemu urządzeniu osiągalne jest maksymalne odciążenie mięśni dłoni ludzkich przy jednoczesnym pokonywaniu długich dystansów z dużą szybkością sięgającą max 24km/h. Napęd elektryczny do wózka dostosowany jest do poruszania się po nierównościach leśnych, ale także drogach płaskich, zboczach czy podestach. Przystawka do wózka Titan Donkey odszuka więc użycie w każdym miejscu, bez względu na ukształtowanie terenu. Ogromną zaletą przystawki jest łatwość jej przypinania i odpinania, bez konieczności użycia narzędzi. Można to zrobić samodzielnie, a sam napęd zmieści się w każdym bagażniku auta.
niezbędna jest tylko chwila by wpiąć się do wózka i korzystać z nowych możliwości. Nie niezbędna jest żadna pomoc przy podpięciu do wózka. Urządzenie waży 11 kg + akumulator, który jest odpinany i zabezpieczony kluczykiem. Dużą zaletą jest możliwość samemu włożyć przystawkę do bagażnika w samochodzie i wybrać się na wycieczkę.
FILM TEST PRZYSTAWKI DONKEY

szybkość maksymalna około 24km/h
Maksymalny zasięg to okkoło 40km
Trzy wersje do wyboru:
Basic: koło 12", 36v; 350W; 8,8Ah,
kanon: koło 12", 36v; 350W; 11Ah,
Premium: amortyzowane koło 12'' + "łamana kierownica" 36v; 350W; 11Ah.
Wyposażenie:
  • oświetlenie LED,
  • klakson,
  • 3 biegi do przodu,
  • 1 do tylu,
  • 2 hamulce tarczowe z blokadą,
  • ogranicznik prędkości.