Ostrovit omega 3 / 90 kaps. promocja 2023

sprawdź dostępność w sklepie GymBeam

Parametry

Producent:Ostrovit
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

OstroVit Omega 3 90 kapsułek - Długi termin ważności! Nazwa artykułu:OstroVit Omega 3 90 kapsułek typ artykułu:suplement diety Opis towaru:OstroVit Omega 3 to prozdrowotny suplement diety na bazie oleju z ryb.

gromadzi kwasy tłuszczowe omega-3 wspierające pracę serca i mózgu, a także wzmacniające naczynia krwionośne. EPA i DHA pozytywnie wpływają na funkcje umysłowe, poprawiają procesy pamięciowe, zdolność skupienia i koncentracji.Omega 3 - źródło kwasów tłuszczowych EPA i DHAKwasy tłuszczowe omega-3 są konieczne zachowania trafnego samopoczucia i stanu zdrowia.

Znajdują się w powłokach tłuszczowych ryb zimnowodnych i skorupiaków, olejach roślinnych i orzechach. Dostarczają one cenny kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA), które są w głównej mierze promowane w kierunku wsparcia prawidłowej pracy serca.

Omega-3 normalizuje i reguluje poziom cholesterolu. Dobrze wpływa na serce, mózg i naczynia krwionośne. Na dodatek wpływa na kondycję umysłową, zdolność uczenia się, zapamiętywania i koncentracji. Omega 3 firmy OstroVit kompleksowo wspiera pracę organizmu.

Silnie skoncentrowany olej rybi znajduje się w wygodnych w użyciu kapsułkach żelowych.cechy OstroVit Omega 3 - Pozytywnie wpływa na działanie układu sercowo naczyniowego - Może obniżać poziom homocysteiny - sporo badań dowodzi, iż Omega 3 przyczynia się do redukcji trójglicerydów we krwi - Działa przeciwzapalnie na zasadzie konkurencji stosunku Omega 3 do Omega 6 - Jest głównym budulcem naszych błon komórkowych - Dostarcza do nich tlen, a także substancje odżywcze Wykaz komponentów:komponenty:Olej rybi (anchois), komponenty otoczki (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda).artykuł może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, owies, jaja, skorupiaki.

Ilości składników:Na porcjęOlej rybi: 1000 mg - w tym kwas eikozapentaenowy (EPA) 180 mg - w tym kwas dokozaheksaenowy (DHA) 120 mg sugerowane dawkowanie:Stosować 1 porcję (1 kapsułka) dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dawki towaru do spożycia w ciągu dnia.

Instrukcja zastosowania:najlepiej po posiłku. Popijać odpowiednią ilością wody. Przeciwwskazania: Nie spożywać w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze komponentów produktu. Artykuł nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C w sposób niedostępny dla drobnych dzieci. Chronić przed światłem. Nazwa producenta produkującej środek/Adres podmiotu:Fitness Trading Robert Szulborskiul.

Sitarska 1618-300 ZambrówPolska Kraj albo miejsce pochodzenia:produkowano w Unii Europejskiej. Suplement diety (środek spożywczy) nie może być wykorzystywany jako substytut najróżniejszej diety. Celem suplementu diety jest uzupełnienie normalnej diety.

uzupełniające informacje o produkcie znajdują się w ulotce załączonej do produktu bądź na jego opakowaniu.