Winda jurajska Podnośnik pionowy, winda dla osób niepełnosprawnych jura 14.10 (do 3m) promocja 2021

Cena31490.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:winda Jurajska
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

Podnośnik pionowy dla osób niepełnosprawnych Jura 14.10 do 3m
SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA WINDĘ DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH - dla osób indywidualnych)
Podnośnik pionowy dla osób niepełnosprawnych Jura 14.10, to jedna z wielu propozycji naszego sklepu mająca za zadanie transportować osoby z dysfunkcjami ruchowymi. Windy dla osób niepełnosprawnych to już dziś częsty komponent architektury budynków. Można je spotkać w blokach mieszkalnych, w miejscach publicznych oraz wszędzie tam, gdzie liczne schody zapobiegają luźne poruszanie się osób na wózkach inwalidzkich. To nad wyraz ważne, żeby takich sprzętów pojawiało się w przestrzeni miejskiej coraz więcej, gdyż ich głównym celem jest usuwanie barier architektonicznych i maksymalne ułatwienie życia tym, którzy nie mogą się swobodnie przemieszczać o własnych siłach.

Gdzie instaluje się podnośnik pionowy dla osób niepełnosprawnych Jura 14.10 do 3m?
Platforma pionowa dla osób niepełnosprawnych Jura 14.10 została zaprojektowana do wykorzystywania tam, gdzie transport osób niepełnosprawnych w górę albo w dół nie będzie przekraczał 3 metrów. To wyjątkowe rozwiązanie, ponieważ ogranicza konieczność ingerencji w projekt budowlany mający na celu np. Przebudowę. Windy potrafią genialnie wkomponować się w krajobraz przestrzeni, ponieważ zostały wytworzone z należytą trosceą o każdy detal, jako urządzenia ergonomiczne i estetyczne. Warto zaznaczyć, iż platformy rodzaju Jura 14.10 nie wymagają konstrukcji szybu, ponieważ będą użytkowane zaledwie do wysokości 3 metrów. Dzięki temu, koszty inwestycji są wyraźnie niższe.
Jak działają windy dla osób niepełnosprawnych?
Zasada działania tego typu wind jest prosta, a ich technologia została już nad wyraz starannie opracowana, dlatego takie urządzenia, jak winda dla osób niepełnosprawnych Jura 14.10 są użyteczne bezusterkowe, a co najważniejsze bardzo użyteczne. Użytkownicy doceniają w dodatku szereg technicznych udogodnień winy, czyli choćby system inteligentnej kontroli, który pozwala na sterowanie urządzeniem bezpośrednio z telefonu komórkowego (opcja ponadto płatna). Są bezpieczne, wyposażone w przycisk awaryjnego zatrzymywania się, rygle do zablokowania drzwi i wszelkie komponenty polepszające ich działanie.
>>> tu wyszukasz więcej informacji o windach dla osób niepełnosprawnych