Regenerujący Żel Balsam do ciała Chaga i Sabelnik promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie Aram Natura

Parametry

Producent:KorolevFarm
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

Regenerujący Żel Balsam do ciała Chaga i Sabelnik I nnowacyjny artykuł oparty na wysoce aktywnych naturalnych ekstraktach roślin leczniczych. S tymuluje naturalną regenerację tkanek, zapobiega rozwojowi procesów zgubnych i starzenia. Działanie i wydajność żelu balsamu gwarantuje biologiczna aktywność jego naturalnych komponentów. Czaga jest silnym biogennym stymulantem i przeciwutleniaczem o szerokim spektrum działania. Spowalnia procesy zwyrodnieniowe w tkance stawowej. Posiada rzadki naturalny antyseptyczny betulin o wyraźnych właściwościach przeciwzapalnych. Ma działanie regenerujące, przeciwskurczowe, zmniejszające przekrwienie i przeciwbólowe. Polepsza krążenie krwi i metabolizm w stawach, stymuluje eliminację toksyn i złogów soli. Sabre to bagienna roślina lecznicza o wyraźnym działaniu biostymulującym, przeciwbakteryjnym, przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwreumatycznym i regeneracyjnym. Ma liczne atrybuty lecznicze. Gromadzi pierwiastki nieznaczne (fosfor, potas, magnez, miedź), garbniki, flawonoidy, olejki eteryczne, kwasy naturalne, karoten. Renomowany środek ludowy do walki z reumatyzmem, zapaleniem korzeni nerwowych, zapaleniem stawów i artrozą, odkładaniem się soli w stawach dłoni i stóp. Pomaga łagodzić obrzęki, zwiększa ruchomość stawów i kręgosłupa. Łopian ma wielki zakres efektów terapeutycznych: antyseptyczny, przeciwdrobnoustrojowy, sól fizjologiczną, przeciwzapalny, ograniczający przekrwienie, gojenie się ran. Jest użytkowany zewnętrznie w leczeniu dny moczanowej, reumatyzmu, zaostrzenia chorób stawów w trakcie hipotermii i do urazów kończyn, oparzeń i ran. Stymuluje metabolizm i regenerację tkanek. W przypadku chorób stawów ma działanie antyseptyczne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, tonizujące, lecznicze, ulepsza metabolizm w tkankach. Dziurawiec zwyczajny działa jako miejscowy środek znieczulający, przeciwzapalny, antyseptyczny. Łagodzi skurcze mięśni, polepsza odżywianie stawów, trofizm tkanek, przyspiesza regenerację chrząstki. Pomaga przy urazach, stłuczeniach, oparzeniach, ranach, bólach o charakterze reumatycznym. Działa w dodatku gojąco na rany i działa bakteriobójczo. Posiada niemało pierwiastków znikomych, glikozydy flawonowe, rutynę, kwercetrinę, karoten. Kamfora to produkt ziołowy, uzyskiwany z liści i drewna kamfora Ciamomum, pochodzącego z Indii i Chin. Stosowany zewnętrznie w stawach działa antyseptycznie, rozgrzewająco, przeciwbólowo i przeciwzapalnie, powiększa naczynia krwionośne i polepsza trofizm tkanek okołostawowych. Glukozamina i kolagen są materiałami budowlanymi do naturalnej naprawy tkanek układu mięśniowo-szkieletowego. Zapewniają odżywianie i witalność chondrocytów, promują regenerację i wzmocnienie chrząstki, więzadeł, rozszerzają ich siłę i elastyczność, udoskonalają ruchomość stawów i kręgosłupa. Olejki eteryczne z roślin leczniczych mają działanie antyseptyczne, regenerujące, przeciwbólowe, przeciwskurczowe, przeciwzapalne, ograniczające przekrwienie.

składniki aktywne:

Grzyb Czaga (Błyskoporek Podkorowy) - sprzyja regeneracji płynu stawowego,, a także likwiduje skurcze mięśni. Głęboko penetruje w głąb stawów, która przyczynia się do usprawnienia przemiany materii i krwiobieg w stawach, i sprzyja usunięciu toksyn i złogów solnych.

Sabre - o bagienna roślina lecznicza o wyraźnym działaniu biostymulującym, przeciwbakteryjnym, przeciwbólowym, przeciwzapalnym, przeciwreumatycznym i regeneracyjnym. Ma liczne parametry lecznicze.

Łopian - wykazuje działanie przeciwdrobnoustrojowe i przeciwzapalne.

Kamfora - pomaga łagodzić ból i obrzęk w miejscach zapalenia stawów, udoskonalają mikrokrążenie krwi.

Chondroityna działa skutecznie na odporność chrząstki, blokując enzymy odpowiedzialne za ich degradację. Przyczynia się do zmniejszenia dyskomfortu stawów, stymuluje syntezę kolagenu, uczestniczy w produkowaniu chrząstki.

Glukozamina podstawowy budulec tkanki łącznej, uczestniczy w powstawaniu chrząstki stawowej, więzadeł, ścięgien, ma wysoką przyswajalność i: wspiera wznowienia tkanek stawowych, poprawa syntezę płynów stawowych, ogranicza zmęczenie mięśni, wzmacnia tkankę łączną.

Kompleks olejków eterycznych - wykazuje właściwości rozgrzewające i kojące.

Sposób użycia: N ałóż niewielką ilość kremu na problematyczny obszar ciała, pocieraj aż do całkowitego wchłonięcia. Nakładaj krem 2-3 razy dziennie.
Przeciwwskazania: jednostkowa nietolerancja na składniki żel, nie stosować na uszkodzoną skórę, twarz i błony śluzowe. Nie stosujemy u dzieci do 3 roku życia
Jeśli wystąpią reakcje alergiczne, przerwij stosowanie i skonsultuj się z lekarzem.

Skład (INCI):

pojemność: 125 ml
Kraj Pochodzenia: Rosja

Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu