Resweratrol zmikronizowany resveratrol trans 100mg 60 kapsułek kenayag marki Kenay ag promocja 2021

Cena112.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Apteka Zdro-Vita

Parametry

Producent:Kenay AG
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

OPISResweratrol zmikronizowany Resveratrol Trans 100mg 60 kapsułek kenayAGResweratrol uzupełnia dietę w antyoksydanty. Resveratrol jest naturalnie występującą fitoaleksyną wykonaną przez niektóre z roślin wyższych.

Resveratrol jest reakcją na stres wywołaną uszkodzeniami czy konsekwencjami zanieczyszczenia środowiska, a więc – jest substancją obronną, uaktywniającą się w momencie zagrożenia. Najbogatszym źródłem resveratrolu trans jest rdest japoński.

Resveratrol jest także cennym komponentyem soku z ciemnych winogron. Można go znaleźć także w winie, stanowczo czerwonym. Komponentyekstrakt z korzeni i kłączy rdestu japońskiego, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, kapsułka: celuloza roślinna ilość w porcji dziennej (2 kapsułki) Resweratrol trans - zmikronizowany czysty związek otrzymany z ekstraktu korzeni i kłączy rdestu japońskiego (Polygonum Cuspidatum) (98-99%) 200mg SPOSÓB SPOŻYCIA1 kapsułka dziennie.ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIAPrzechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla niedużych dzieci.UWAGINie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być wykorzystywane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w sytuacji nadwrażliwości na jakikolwiek element preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią i dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.