Ksp italia Schodołaz kroczący krzesełkowy ksp yack n961 (130kg udźwigu) promocja 2021

Cena15890.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:KSP Italia
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

Schodołaz kroczący krzesełkowy dla osób niepełnosprawnych KSP YACK N961 (130 kg udźwigu)SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH) Pośród tak wielu przystępnych na rynku schodołazów, na uwagę zasługuje także schodołaz krzesełkowy KSP YACK N961, ponieważ eksponuje się na tle innych. Jest to urządzenie, które nie wymaga konstrukcji do wózka inwalidzkiego, jako że w istocie samo nim jest. Stanowi więc przenośny wózek inwalidzki do automatycznego przemieszczania się po schodach i jest tym samym znakomitą pomocą dla osób niepełnosprawnych mających problemy z poruszaniem się.

Dla kogo schodołaz kroczący krzesełkowy? Schodołaz z krzesełkiem KSP YACK może być z powodzeniem stosowany w domach prywatnych, gdzie służy na przykład wyłącznie do transportu osób niepełnosprawnych ruchowo po schodach. Jest nadzwyczajny dla seniorów, którzy po płaskiej powierzchni poruszają się za pomocą balkonika albo o własnych siłach, jednak przebycie stopni staje się dla nich zbyt dużą trudnością. Wykorzystywany jest także w miejscach publicznych, gdzie służy jako jednorazowa pomoc. Zastępuje więc windę, której zamontowanie byłoby wysokim kosztem i ponadto pochłaniałoby sporą liczba miejsca.
Jak działa schodołaz krzesełkowy KSP YACK N961? Model ten cechuje się wysoką jakością wykonania. Należy do nowoczesnych, dlatego został rozbudowany o nowe funkcjonalności. Automatyczny system hamujący na krawędzi schodów, stąd jest w pełni bezpieczny. Charakteryzuje się także całkowitą bezusterkowością, a zasada jego działania, mimo tak szeroko rozbudowanej elektroniki, nie jest skomplikowana. Regulowany uchwyt zezwala na luźne manewrowanie schodołazem.
Komfort i wygoda Osoby niepełnosprawne cenią sobie komfort i wygodę stosowania schodołazu kroczącego krzesełkowego. Dostosowywane i kompletnie składane podłokietniki oraz podnóżki, stąd nieskomplikowanej jest zająć odpowiednią pozycję na fotelu. Wydajna bateria pozwala na bezawaryjne działanie poprzez kilka dni, w zależności od częstotliwości używania schodołazu. Schodołaz z krzesełkiem KSP YACK prosto się rozkłada i nie zajmuje obfitej przestrzeni, dlatego może być przechowywanych w domowych schowkach albo miejscach do tego przeznaczonych.
ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (przejrzyj więcej)