Ksp italia Schodołaz kroczący z podpięciem do wózka ksp yack n962 (130kg udźwigu) promocja 2024

Cena16990.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych

Parametry

Producent:KSP Italia
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

Schodołaz kroczący do wózka inwalidzkiego KSP YACK N962 (130 kg udźwigu)
SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)
Schodołaz kroczący to urządzenie, które może być z powodzeniem użytkowane podczas transportu osób niepełnosprawnych po schodach krętych czy prostych. Istnieje jednak pewna alternatywa do tego typu urządzenia, a mianowicie schodołaz KSP YACK N962. Jego zaletą jest w głównej mierze pokaźniejsza mobilność i sposób wykorzystywania. Schodołaz z podpięciem do wózka będzie miał bowiem wykorzystanie tylko w sytuacjach, kiedy jest to niezbędnie potrzebne.
Czym jest schodołaz kroczący z najazdami? Schodołaz z podpięciem do wózka, jak sama nazwa wskazuje, to urządzenie, które zezwala na zewnętrzne zamocowanie wózka inwalidzkiego w razie, gdy konieczne będzie jego przetransportowanie po schodach. Oznacza to, że nie trzeba dysponować charakterystycznym schodołazem kroczącym i ponadto wózkiem inwalidzkiem. Można wyposażyć się tylko w schodołaz KSP YACK N962 i jak do tej pory użytkować własny wózek inwalidzki.
Jak działa schodołaz KSP YACK N962? Sposób działania schodołazu z najazdami jest niemal identyczny ze charakterystycznymi schodołazami kroczącymi. Sam transport osoby niepełnosprawnej odbywa się podobnie, a więc w trakcie dojazdu do schodów, schodołaz dzięki wysuwanej stopie schodek po schodku przesuwa wózek w górę lub w dół. Różnica polega jednak na tym, że prywatny wózek inwalidzki osoby niepełnosprawnej na wstępie zostaje doczepiony do schodołazu w sposób pewny i bezpieczny, dzięki zaimplementowanym płozom.
mocne strony schodołazu KSP YACK N962 Schodołaz z podpięciem do wózka ma zewnętrzną baterię, dzięki czemu urządzenie ładowane jest jednocześnie, gdy stoi samodzielnie, jak i w trakcie zamontowania do wózka inwalidzkiego. Jest przy tym bezawaryjny w swoim działaniu. W pełni elektryczne sterowanie umożliwia bieżąco zmieniać parametry pracy, jak choćby prędkość, czy tryb z ciągłego na przerywany. Schodołaz można łatwo złożyć i rozłożyć, a co ważne, jest nietrudny w transporcie, ponieważ nie zajmuje sporo miejsca. W dodatku to urządzenie uniwersalne kompatybilne z większością przystępnych na rynku wózków inwalidzkich.
ZASTOWOWANIE SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (zobacz więcej)
artykuł jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją stosowania albo etykietą. Producentem tego typu urządzeń jest producent firma KSP S.R.L.