Kenay ag Ubichinol v100 aktywna forma koenzymu q10 (300 kaps.) (5900672152579) promocja 2021

Cena676.86
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Apteka Zdro-Vita

Parametry

Producent:Kenay AG
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

Ubichinol V100 energiczna forma Koenzymu Q10 (300 kaps.)

Ubichinol V100 dynamiczna forma Koenzymu Q10 (300 kapsłek) - suplement diety

składniki: olej rzepakowy, ubichinol (Ubichinol KanekaQHTM – energiczna forma koenzymu Q10), substancja emulgująca: estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu, substancja słodząca: wosk pszczeli, przeciwutleniacz: lecytyna sojowa (non GMO), środek zagęszczający: skrobia kukurydziana, stabilizator: glicerol roślinny, naturalny środek zagęszczający: karagen, barwnik: karmel, regulator kwasowości: fosforan disodowy

Koenzym Q10 gwarantuje 95% energii komórkom naszego organizmu.

Koenzym Q10 jest obecny w każdej komórce organizmu, a w szczególności mięśnia sercowego. Jego poziom ogranicza się wraz z wiekiem, w trakcie chorób i powiększonego wysiłku fizycznego i umysłowego, dlatego zaleca się jego dopełnianie.

Sposób zastosowania: 1 kapsułka dziennie, w trakcie posiłku

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być używany jako substytut rozmaitej diety. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części. Zalecamy jednostajny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla niewielkich dzieci.

Producent: Kaneka Corporation, Japonia

Dystrybutor w Polsce:

KENAY A. Grzegorek i Wspólnicy Sp.J.
ul. Częstochowska 25
62-800 Kalisz