Żel do ciała na ból stawów i pleców Okopnik 911 (4607010244101) promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie aleNatura.pl

Parametry

Producent:911
Kategoria:Pozostałe zdrowie

Opis

911 żel balsam do ciała z żywokostem

Żel balsam do ciała gromadzi ekstrakty z żywokostu lekarskiego, nadecznika, chondroitynę, olejki eteryczne z jałowca, kajeputa, rumianku, eukaliptusa i róży. Ekstrakt z żywokostu lekarskiego działa łagodząco przy zapaleniach stawów, mięśni i ścięgien, przyśpiesza wypełnianie się ubytków kostnych. Używany jako środek pomocniczy przy złamaniach

Chondroityna stanowi podstawowy składnik płynu w środkustawowego. Bierze udział w odbudowie składu tkanki chrzęstnej powierzchni stawów. Kompleks olejków eterycznych działa rozgrzewająco, uspokajająco, przeciwbólowo. Balsam posiada niepowtarzalne połączenie żywokostu lekarskiego z nadecznikiem.

Żywokost, cudowne ziele, które niewiarygodnie wspomaga odbudowę skóry i kości. Użyty zewnętrznie jest szczególnie prędko wchłaniany przez skórę właściwą, przez co niewiarygodnie przyspiesza odbudowę zniszczonych komórek (dzięki występowaniu w ziele alantoiny).

dodatkowo jego działanie ściągające pomoże zwalczyć opuchliznę.

Badania potwierdzają, że żywokost w połączeniu z olejem rozmarynowym ma cechy znieczulające. W korzeniu żywokostu występuje alantoina, śluz,alkaloidy, kwasy - chlorogenowy, kawowy, żywice, skrobia, sacharoza, asparagina.

Żywokost w połączeniu z nadecznikem oddziaływuje istotnie mocniej na uszkodzoną skórę i kości. Nadecznik jest gatunkiem gąbek słodkowodnych, występujących w środowisku wodnym ( w Polsce) na korzeniach, kamieniach itp. Nadecznik zawiera fosforany, węglany i inne substancje organiczne.

Lecznicze oddziaływanie tej ciekawej gąbki oparte jest na silnej stymulacji nabłonka poprzez sproszkowane igły krzemionkowe, powodujące powiększenie naczyń krwionośnych, co sprzyja aktywizacji ukrwienia i zabezpiecza rewelacyjne działanie wchłaniające oraz bakteriobójcze.

Działaniu nadecznika towarzyszy efekt rozgrzewający i chwilowe miejscowe zaczerwienienie skóry. Dezynfekuje i witaminizuje skórę, uśmierza ból, swędzenie, złuszcza uszkodzony naskórek.

Balsam posiada m.in. Wyciąg z żywokostu lekarskiego, wyciąg z nadecznika, chondroidynę, olejek jałowcowy, kajeputowy, rozmarynowy, eukaliptusowy, goździkowy, osetowy.

stosowanie:

Miejscowo do wykorzystania zewnętrznego. Nanieść niewielką ilość balsamu na skórę w okolicy stawów, wetrzeć ruchem masującym, aż do całkowitego wchłonięcia.

Przeciwwskazania:

jednostkowa nietolerancja na poszczególne składniki. Produkt nie jest lekiem. Do korzystania zewnętrznego.

Żel 911 nie jest lekiempojemność: 100ml

T ermin przydatności do wykorzystania podany na opakowaniu

Producent: Federacja Rosyjska