Etykieta uniwersalne Do nadruku AVERY Zweckform 3651 kolor biały (4004182036518) promocja 2019

Cena108.24
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Pasaż Biurowy

Parametry

Producent:AVERY Zweckform
Kategoria:Etykiety biurowe

Opis

Wszechstronne i poręczne białe, uniwersalne etykiety można znaleźć w każdym biurze. Niezależnie od tego, czy chcesz zaadresować list, czy ułożyć dokumenty, uporządkować różne przedmioty, czy również oznaczyć produkty - dzięki etykietom od Avery Zweckform zrobisz to szybko i wydajnie. Wykorzystuj etykiety w dodatku do oznaczania i organizacji przestrzeni w domu!
Nasze etykiety posiadają atest FSC co oznacza, że są przychylne dla środowiska. Olśniewają także ostrym i wyraźnym wydrukiem, który dzięki zastosowaniu najwyższej jakości papieru nie rozmazuje się i nie pozostawia smug, co zapewnia absolutnie mistrzowski wygląd etykiet. Supermocny klej daje gwarancję mocnego i trwałego przylegania do papieru, tektury, szkła i tworzyw sztucznych. Najwyższą jakość zapewniamy przez regularne testowanie produktów w naszych laboratoriach badawczych. Masz w dodatku pewność, iż Twoja drukarka jest bezpieczna, dzięki gwarancji braku zacięć i płynnego przepływu przez drukarkę. Etykiety uniwersalne można drukować na wszelkich typowych drukarkach laserowych i drukarkach atramentowych i kopiarkach, a w przypadku drukarek laserowych gwarancja braku zacięć została przetestowana i potwierdzona dokumentem TÜV SÜD.
Tworzenie korespondencji seryjnej jeszcze nigdy nie było tak proste i prędkie. Dzięki zaimplementowaniu technologii QuickPeel odklejenie poszczególnych etykiet od arkusza jest wyjątkowo nieskomplikowane i prędkie.