- milly zestaw młynków do soli i pieprzu marki Joseph joseph promocja 2019

Cena172.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Kuchnia Premium

Parametry

Producent:Joseph Joseph
Kategoria:Pozostałe przybory kuchenne

Opis

TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!!Akcesoria kuchenne marki Joseph Joseph to przedmioty konieczne w każdej kuchni bez których nie można się obejść. Upraszczają one przygotowywanie posiłków i pozwalają utrzymać świetny porządek w każdej kuchni.

Uniwersalna kolorystyka akcesoriów powoduje, iż pasują do każdej aranżacji. Akcesoria Joseph Joseph to najczęściej funkcjonalność, praktyczność i ciekawy design. Konwencjonalny, prosty w użyciu zestaw młynków wspaniale sprawdza się w każdej kuchni.

By zastosować młynka starczy go odwrócić i pokręcić podstawą. Wieczko z wielkimi otworami usprawnia dozowanie mielonych przypraw, a kiedy młynek nie jest wykorzystywany, uniemożliwia ich rozsypywaniu się. Ceramiczny mechanizm pozwala ustawiać dowolną grubość mielonych przypraw, a transparentne, akrylowe okienko pozwala na podgląd zawartości.

Oryginalny wygląd zestawu powoduje,pasuje jednocześnie do kuchni postępowych jak i tych konwencjonalnych. Cechy:- rozmiary: 13 x 5 x 5 cm- kolor: bialy, czarny- materiał: tworzywo nienaturalne- każdy towar ma oryginalne logoKupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu.

Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl