Kamera 360 gear 360 sm-c200nzwaxeo biały darmowy transport marki Samsung promocja 2019

Cena1299.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:SAMSUNG
Kategoria:Kamery sportowe

Opis

Prawdziwe 360º. Nagrywaj wszystko to, co dzieje się w Twoim życiu - od najdrobniejszych chwil każdego dnia po spełnianie największych marzeń. Uchwyć więcej aniżeli możesz zobaczyć. Przedni i tylny obiektyw nagrywają obraz w 180 stopniach, w pionie i poziomie, tworząc tym samym kompletne pole widzenia 360 stopni.

Czasami jeden kadr wystarczy, żeby opowiedzieć całą historię. Skorzystaj z pojedynczego obiektywu szerokokątnego,wytwarzać zapierające dech w piersiach filmy albo fotografie. Czy świętujesz urodziny przyjaciela, czy ćwiczysz świeże figury taneczne - nagraj to w wysokiej rozdzielczości 3840 x 1920 albo zrób zdjęcie 25,9 MP.

Gear 360 posiada jasny obiektyw F2.0, z którym uchwycisz świat w pełnej krasie. Wychodząc na zewnątrz nie zapomnij zabrać Gear 360. Nieważne, czy jedziesz pod namiot czy chcesz zjeść na dworze - wytrzymała na zachlapania i pył kamera pozwoli Ci zachować te wspomnienia.

W 360-ciu stopniach. Połącz smartfon Galaxy z Gear 360 przy pomocy Bluetooth, a następnie użyj Wi-Fi Direct,zastosować większy ekran jako komfortowy wizjer lub przesłać pliki pomiędzy urządzeniami. Nagrywaj w trybie podglądu na żywo, komfortowo montuj filmy 360, edytuj je tak, jak Ci się podoba, a na koniec - opublikuj w internecie.

Zrobisz to z łatwością na ekranie smartfona Galaxy albo na komputerze. Gear 360 jest kompatybilny z aplikacją Google Street View. Oznacza to, iż możesz natychmiast publikować zrobione zdjęcia sferyczne w Street View.

Pochwal się swoją okolicą całemu światu!