Bystra sowa Nazywam zwierzęta, dzielę wyraz na sylaby i głoski promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Bystra Sowa s. c.

Parametry

Producent:Bystra Sowa
Kategoria:Pozostałe

Opis

Nazywam zwierzęta, dzielę wyraz na sylaby i głoski to sugestia zabaw utrwalających umiejętności czytania. Czytanie analityczno-plastikowe umożliwia poznanie znaków graficznych języka pisanego, a z drugiej strony rozumienie czytanego wyrazu. Proces czytania przebiega przez analizę (wyodrębnienie liter z wyrazów) do syntezy (łączenie liter w wyrazy). Pomoc terapeutyczna ma na celu dopasowanie stosownego wyrazu do ilustracji, a także podział wyrazu na głoski. Można zachęcić dziecko do odnajdywania różnych liter wyszczególnionych poprzez nas, układania innych wyrazów. Zawartość zestawu: 6 zalaminowanych ilustracji ze zwierzętami 6 zalaminowanych plakietek z wyrazami do czytania globalnego 20 zalaminowanych liter do układania wyrazów do obrazków
DO ZESTAWU oferujEMY ZAKUPIĆ RZEPĘ SAMOPRZYLEPNĄ, DZIĘKI KTÓREJ, WSZYSTKIE POMOCE BĘDĄ SIĘ LEPIEJ TRZYMAĆ, A DZIECKO BĘDZIE MIAŁO MOŻLIWOŚĆ ŁATWIEJSZEGO MANIPULOWANIA.
RZEPA SAMOPRZYLEPNA W NASZYM SKLEPIE dostępnA W ZAKŁADCE AKCESORIA (OBOK ZAKŁADKI OPIS artykułu). DO ZESTAWU niezbędnE JEST OK. 2 METRÓW.