Techmed Stacjonarny stół do masażu sm-2 practical promocja 2019

Cena3330.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie doMASAZU.pl

Parametry

Producent:Techmed
Kategoria:Pozostałe

Opis

Opis linii stołów do masażu SM-2

Stoły rehabilitacyjne z kolekcji SM-2 to stacjonarne stoły przeznaczone do masażu. Wytwarzane zostały z należytą dbałością o detale, dzięki temu są produktem gatunkowym. Podstawatworzona jest z profili stalowych malowanych proszkowo. Natomiast leżysko obite jest wysokiej jakości tapicerką vinylową. Cechą specyficzną dla tej linii jest "lekka" podstawa, która w połączeniu z możliwością zamontowania kółek sprawia, że stoły SM-2 są wysoce mobilne.

Stoły do masażu SM-2 mogą być wytworzone w kilku opcjach. Wybrać można rodzaj regulacji wysokości, opcję kółka jezdne, przystępny jest bogaty wzornik kolorystyczny, dzięki czemu z powodzeniem dostosują Państwo wygląd stołu do swego gabinetu.


Opis modelu Stołu do masażu SM-2 (Practical) E, H
Stół do masażu SM-2 znamionuje lekka, choć stosunkowo jednostajna budowa. Wyekwipowany jest w siedmiosegmentowe leżysko co powoduje, iż stół można w dowolny sposób dopasowac do aktualnych potrzeb. Jest to wyjątkowo przydatne w praktyce każdego masażysty, dzięki takiemu rozwiązaniu ograniczono do minimum koniecznośc korzystania z kształtek do masażu. Wyekwipowany jest w wąski zagłówek z podłokietnikami, których wysokość można regulować.
Regulować można w dodatku wysokość części środkowej stołu (9cm)- daje to efekt podobny do wykorzystania półwałka lędźwiowego.
Regulacja wysokości w zalezności od wybranej opcji jest wykonywana przy pomocy:
- podnośnika śrubowego (model SM-2 - regulacja ręczna),
- siłowników elektrycznych (model SM-2E)
- siłowników hydraulicznych (model SM-2H).
Kąt nachylenia zagłówka wynosi od -80° do +45° i jest dostosowywany przy pomocy sprężyny gazowej.
Regulacji podlega ponadto kąt nachylenia podnóżka - za pomoca sprężyny gazowej.jednakże jest to podstawowy model, to jest wystarczająco zaawansowany, żeby sprostać Twoim wymaganiom. Jest to najszczególniej ekonomiczna i zarazem poręczna sugestia do gabinetu rehabilitacji. Zaopatrzony jest w stalowe uchwyty po obu stronach stołu służące do mocowania pasów stabilizujących. Zagłówek wytwarzany jest z wymodelowanymwycięciem w zarysie gruszki.


właściwości standardowe stołu do masażu SM-2:Opcje regulacji wysokości stołu do masażu SM-2:

Wyposażenie dopełniające stołu do masażu SM-2

Wyposażenie stołu w kółka jezdne,

Dodatkowa regulacja podnóżka w zakresie 0 - 85 poziomów - UWAGA - w sytuacji dokupienia tej opcji stół zmienia swoją konstrukcję z 7 segmentowej na 5 segmentową. Zdjęcie poniżej

Wieszak na ręczniki do stołów stacjonarnych

Rama sterująca (tylko wersja elektryczna),

pilot nożny pojedynczy (tylko wersja elektryczna),


Zagłówek z krągłą zatyczką i poduszkąWzornik kolorystyczny