Aj produkty Stół roboczy motion, z ręczną regulacją wysokości, półka dolna, 1500x600 mm promocja 2020

Cena2483.37
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie AJ Produkty

Parametry

Producent:AJ Produkty
Kategoria:Stoły warsztatowe

Opis

mobilny stół roboczy z trwałym blatem i solidną ramą. Posiada półkę dolną na narzędzia i inne przedmioty, które są niezbędne w zasięgu ręki.dostosować wysokość do pozycji w trakcie pracy. Regulacja ręczna.

Stół z regulacją wysokości pozwala zmieniać pozycję przy pracy zgodnie z potrzebą. Ręczna regulacja wysokości w zakresie 650-1050 mm pozwala łatwo zmieniać pozycję z siedzącej na stojącą. Jest to wyjątkowo przydatne, gdy kilka osób pracuje przy jednym stanowisku.

Każdy może przystosować stół do wzrostu. Nie zapomnij dodać maty podłogowej, redukującej obciążenie nóg, kolan, bioder i pleców przy pracy w pozycji stojącej! zrównoważony blat spoczywa na ramie z rur stalowych o przekroju kwadratowym.

solidność pozwala na wykorzystywanie w nieprzystępnych środowiskach. Ręczna regulacja wysokości za pomocą ceowników. Rama pokryta trwałym lakierem proszkowym w kolorze czarnym. Stół ma blat o grubości 24 mm, stworzony z laminatu wysokociśnieniowego HPL w odcieniu buku albo jasnoszarym.

Krawędź z ABS w odcieniu ciemnoszarym. Maksymalne równomierne obciążenie 400 kg. Półka dolna zapewnia dopełniającą przestrzeń do przechowywania pod blatem roboczym. Można dokupić ramę tylną i słupki, które pozwalają zamontować dodatkowe akcesoria takie jak półki, gniazda, panele narzędziowe, uchwyty na monitor, dokumenty itp.