Stół roboczy MOTION, z ręczną regulacją wysokości, półka dolna, 2500x600 mm promocja 2020

Cena2999.97
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie AJ Produkty

Parametry

Producent:AJ Produkty
Kategoria:Stoły warsztatowe

Opis

przenośny stół roboczy z trwałym blatem i mocną ramą. Ma półkę dolną na narzędzia i inne przedmioty, które są niezbędne w zasięgu ręki.dostosować wysokość do pozycji podczas pracy. Regulacja ręczna.

Stół z regulacją wysokości pozwala zmieniać pozycję przy pracy zgodnie z potrzebą. Ręczna regulacja wysokości w zakresie 650-1050 mm pozwala prosto zmieniać pozycję z siedzącej na stojącą. Jest to bardzo przydatne, gdy kilka osób pracuje przy jednym stanowisku.

Każdy może przypasować stół do wzrostu. Nie zapomnij dodać maty podłogowej, redukującej obciążenie nóg, kolan, bioder i pleców przy pracy w pozycji stojącej! stabilny blat spoczywa na ramie z rur stalowych o przekroju kwadratowym.

odporność umożliwia stosowanie w trudnych środowiskach. Ręczna regulacja wysokości za pomocą ceowników. Rama pokryta trwałym lakierem proszkowym w kolorze czarnym. Stół ma blat o grubości 24 mm, wytworzony z laminatu wysokociśnieniowego HPL w kolorze buku albo jasnoszarym.

Krawędź z ABS w kolorze ciemnoszarym. Maksymalne równomierne obciążenie 400 kg. Półka dolna gwarantuje dodatkową przestrzeń do przechowywania pod blatem roboczym. Można dokupić ramę tylną i słupki, które pozwalają zamontować dopełniające akcesoria takie jak półki, gniazda, panele narzędziowe, uchwyty na monitor, dokumenty itp.