Bystra sowa Szlaczki i rytmy - instrumenty muzyczne promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Bystra Sowa s. c.

Parametry

Producent:Bystra Sowa
Kategoria:Pozostałe

Opis

?Szlaczki i rytmy - instrumenty muzyczne" to sugestia tworzenia i dobierania sekwencji na kartach aktywności. Sekwencja jest ciągiem znaków (symboli), stanowiącym uporządkowaną według określonej reguły strukturę. W sekwencji struktury (dwu-, trzy-, czteroelementowe) powtarzają się. Miejsce kolejnego znaku w sekwencji wynika z przyjętej arbitralnie reguły. Definicja sekwencji odzwierciedla porządek znaków językowych? mówionych i pisanych, dlatego tak ważne w procesie terapii wszystkich dzieci są ćwiczenia porządkowania.zestaw mieści 3 szerokie zalaminowane karty aktywności w formacie A4, a także zalaminowane obrazki do uzupełnienia sekwencji na kartach, według określonej kolejności. Zestaw można zastosować do zróżnicowanych form zabawy i nauki, porządkowania obrazków np. Według kategorii, danych cech. Zwartość zestawu:
3 szt. Zalaminowane karty aktywności w formacie A4 z ciągiem sekwencji do uzupełnienia
- 20 szt. Zalaminowanych obrazków do dopełniania sekwencji na kartach, a także do tworzenia własnych ciągów i porządkowania według kategorii, danych cech
DO ZESTAWU oferujEMY ZAKUPIĆ RZEPĘ SAMOPRZYLEPNĄ, DZIĘKI KTÓREJ, WSZYSTKIE POMOCE BĘDĄ SIĘ LEPIEJ TRZYMAĆ, A DZIECKO BĘDZIE MIAŁO MOŻLIWOŚĆ ŁATWIEJSZEGO MANIPULOWANIA.
RZEPA SAMOPRZYLEPNA W NASZYM SKLEPIE przystępnA W ZAKŁADCE AKCESORIA ( OBOK ZAKŁADKI OPIS artykułu). DO ZESTAWU potrzebnE JEST OK. 2 METRÓW.