Bystra sowa Tablica obecności - wersja specjalna promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie Bystra Sowa s. c.

Parametry

Producent:Bystra Sowa
Kategoria:Pozostałe

Opis

obszerna zalaminowana, kolorowa w formacie A3(30cm*42cm),tablica występowaniu w przedszkolu/ w szkole. Do odznaczania dni obecności, przygotowane zalaminowane obrazki buziek uśmiechniętych 30 szt. Plansza przygotowana jest do oznaczania obecności 4 dzieci w jednej grupie. Tablica występowaniu A3- wersja specjalna, pozostała przygotowana bardziej pod kątem dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera i innymi zaburzeniami rozwojowymi. Jest czytelna. Oprócz zaznaczania występowaniu, dziecko ma możliwość każdego dnia określania pogody czy pory roku, utrwalając podstawowe wiadomości. Istnieje dodatkowo możliwość odznaczania dni tygodnia. Wartości dydaktyczne tablicy występowaniu: - integrowanie grupy przedszkolnej
- zaznaczanie występowaniu dziecka jako członka grupy rówieśniczej
- przestrzeganie wcześniej ustalonych umów i zasad współżycia w grupie
- rozwijanie zdolności matematycznych poprzez przeliczanie wyraźników
- rozwijanie zdolności manualnych, a także pamięci
- pomoc w przyswojeniu przez dzieci kolejności i nazw dni tygodnia, pory roku, pogody Zawartość zestawu: 20 szt zalaminowanych obrazków pór roku
30 szt zalaminowanych obrazków pogody
30 szt zalaminowanych uśmiechniętych buziek do odznaczania występowaniu
5 szt. Zalaminowanych dni tygodnia do dopełniania (od poniedziałku do piątku)
Tablica występowaniu w wersji z naklejonym rzepem została przedstawiona w celach prezentacyjnych. Aby zakupić w takiej wersji należy wybrać wariant: naklejona rzepa.
Na zamówienie do zestawu proponujemy drukowanie i zalaminowanie zdjęć pod rozmiar tablicy i plakietek z imionami dzieci. Wycena jednostkowa przy kontakcie z nami (od 10 do 20 zł + opcja rzepa )
DO ZESTAWU proponujEMY ZAKUPIĆ RZEPĘ SAMOPRZYLEPNĄ, DZIĘKI KTÓREJ, WSZYSTKIE POMOCE BĘDĄ SIĘ LEPIEJ TRZYMAĆ, A DZIECKO BĘDZIE MIAŁO MOŻLIWOŚĆ ŁATWIEJSZEGO MANIPULOWANIA.
RZEPA SAMOPRZYLEPNA W NASZYM SKLEPIE dostępnA W ZAKŁADCE AKCESORIA ( OBOK ZAKŁADKI OPIS produktu). DO ZESTAWU potrzebnE JEST OK. 3 METRÓW.