Urban Armor Gear Medium Sleeve Pokrowiec Ochronny do Urządzeń 13" (Black) promocja 2021

Cena189.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie GSM-PARTS

Parametry

Producent:Urban Armor Gear
Kategoria:Pozostałe

Opis

świeże rozwiązania, świeże nieprzeciętne pomysły

UAG rozszerzył swój asortyment o w pełni nową kategorię – materiałowe akcesoria do sprzętów przenośnych takie jak futerały czy plecaki. Jeśli nie jesteś zwolennikiem plastikowych obudów a chcesz zapewnić swojemu urządzaniu pełną ochronę to UAG Sleeve jest rewelacyjnym rozwiązaniem.

Liczy się to co jest wewnątrz

we wnętrzu futerału znajdują się uchwyty umożliwiające umieszczenia urządzenia w odpowiednim miejscu zapobiegając jego przemieszczeniu, a także kieszeń z niewiele znaczącej siatki do której możemy chować mniejsze akcesoria jak przewód czy pendrive.

Ochrona potwierdzona atestem

UAG zadbał by futerał bronił Twoje urządzenie. Ochrona ta jest gwarantowana przez atest wojskowy MIL STD 810G-516.6 określającym stopień odporności na wstrząsy w razie upadku.

przypasowany do Ciebie i do pogody

surowe wzornictwo z standardowymi dla UAG motywami. Materiały oporne na warunki atmosferyczne. Futerał UAG to korzystny wybór równocześnie do powszednich biurowych zmagań jak i weekendowych wypadów poza miasto.

O Urban Armor Gear

Produkty UAG są projektowane w USA przez poszukiwaczy przygód dla poszukiwaczy przygód. Akcesoria UAG przesiąknięte kwintesencją przygody. Pracujemy ciężko, szukamy nowych, nietypowych inspiracji i cały czas przesuwamy granice konwencjonalnych pomysłówkreować produkty najwyższej jakości