royal 18el - zestaw kawowy/ śniadaniowy, porcelana, serwis marki Villeroy&boch promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem royal 18el - zestaw kawowy/ śniadaniowy, porcelana, serwis marki Villeroy&boch oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-64%
Villeroy&Boch Royal półmisek 41cm
399.00
Dla Domu
Villeroy&Boch Royal 18el - zestaw kawowy/ śniadaniowy, porcelana, serwis
1099.00
Dla Domu

Parametry

Producent:Villeroy&Boch
Kategoria:Serwisy kawowe i herbaciane

Opis

Villeroy&Boch Royal serwis kawowy 18 el.

Składa się z:

- 6 sztuk - filiżanka do kawy 0,20 l
- 6 sztuk - spodek pod filiżankę do kawy 16 cm
- 6 sztuk - talerz śniadaniowy 22 cm

>>> możliwość dokupienia innych komponentów skontaktuj się 696 297 150

Royal to biała, wytworna kolekcja wyprodukowana z najkorzystniejszej porcelany kostnej Premium, dzięki czemu jest jeszcze bardziej trwała i niepodatna na uderzenia. Perfekcyjny wybór dla miłośników klasyki. Naczynia charakteryzują się protą formą i uniwersalnym białym kolorem, co powoduje,nieprzeciętnie pasują zarówno do innowacyjnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Każdy linii oczarowuje krystalicznością i lekkością formy a także wyróżnia jej królewski charakter. Biały odcień naczyń i brak dekoru są gwarantem ich nieprzemijalnieści. Wystarczy zmienić obrus, bieżnik, świecznik lub wazon żeby każdorazowo cieszyć się nową, indywidualną aranżacją stołu. Biel bowiem nie ogranicza w doborze kolorów ani wzorów.

seria Royal z Villeroy & Boch jest jednym z najbardziej modnych kolekcji porcelany w Niemczech, prosty i gustowny kształt pasuje do każdego wnętrza