Kontener Ibc 1000 Ex Polietylenowa 150 Epdm 80 Wymienny promocja 2023

Cena1801.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, pokrywa NW: 150, uszczelnienie: EPDM, zawór: 80 wymienny, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC EX 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zastosowaniu. Pletopojemnik dobrany jednocześnie do branży gastronomicznej, jak i przemysłu chemicznego.

ma osłonę elektrostatyczną. Kontener użytkowany w transporcie płynnych materiałów sklasyfikowanych jako towar niebezpieczny (kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne).. Z POLYex bez ryzyka: POLYex producenta WERIT jest najlepszym wyborem dla transportu płynów palnych i w zagrożonych wybuchem obszarach roboczych w strefach ex 1 i 2.

Bezpieczeństwo gwarantuje pojemnik wewnętrzny pokryty wieloma powłokami z tworzywa sztucznego, z czego zewnętrzna warstwa jest trwale odwodząca. Uziemienie ładunku odbywa się przy pomocy przewodzącego zaworu i kabla uziemiającego połączonego z ramą.

Żeberkowa pokrywa uniemożliwia niebezpiecznemu statycznemu naładowaniu.Zbiornik produkowany jest z polietylenu wysokiej gęstości i dobrany do bezpiecznego przewożenia substancji płynnych, szkodliwych naturalne takich jak kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne.BRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka