Kontener Ibc 1000 Ex Polietylenowa 150 Pcp 80 Wymienny promocja 2023

Cena1801.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, pokrywa NW: 150, uszczelnienie: PCP, zawór: 80 wymienny, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC EX 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zaimplementowaniu. Pletopojemnik przypasowany równocześnie do branży gastronomicznej, jak i przemysłu chemicznego.

posiada osłonę elektrostatyczną. Kontener używany w transporcie płynnych materiałów sklasyfikowanych jako towar niebezpieczny (kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne).. Z POLYex bez ryzyka: POLYex marki WERIT jest najkorzystniejszym wyborem dla transportu płynów palnych i w zagrożonych wybuchem obszarach roboczych w strefach ex 1 i 2.

Bezpieczeństwo zapewnia pojemnik wewnętrzny pokryty wieloma powłokami z tworzywa sztucznego, z czego zewnętrzna powłoka jest trwale odwodząca. Uziemienie ładunku odbywa się przy pomocy przewodzącego zaworu i kabla uziemiającego połączonego z ramą.

Żeberkowa pokrywa zapobiega niebezpiecznemu statycznemu naładowaniu.Zbiornik produkowany jest z polietylenu wysokiej gęstości i dostosowany do bezpiecznego przewożenia substancji płynnych, zgubnych naturalne takich jak kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne.BRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka