Werit Kontener ibc 1000 ex polietylenowa 150 viton 80 wymienny promocja 2023

Cena1841.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, pokrywa NW: 150, uszczelnienie: VITON, zawór: 80 wymienny, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC EX 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zastosowaniu. Pletopojemnik dostosowany zarówno do branży gastronomicznej, jak i przemysłu chemicznego.

ma osłonę elektrostatyczną. Kontener użytkowany w transporcie płynnych materiałów sklasyfikowanych jako towar niebezpieczny (kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne).. Z POLYex bez ryzyka: POLYex marki WERIT jest najkorzystniejszym wyborem dla transportu płynów palnych i w zagrożonych wybuchem obszarach roboczych w strefach ex 1 i 2.

Bezpieczeństwo zagwarantuje pojemnik wewnętrzny pokryty wieloma warstwami z tworzywa nienaturalnego, z czego zewnętrzna powłoka jest trwale odwodząca. Uziemienie ładunku odbywa się przy pomocy przewodzącego zaworu i kabla uziemiającego połączonego z ramą.

Żeberkowa pokrywa zapobiega niebezpiecznemu statycznemu naładowaniu.Zbiornik wykonany jest z polietylenu wysokiej gęstości i dostosowany do bezpiecznego przewożenia substancji płynnych, krzywdzących ekologiczne takich jak kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne.BRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka