Werit Kontener ibc 1000 ex polietylenowa 50 stały 150 pcp 16 sztab promocja 2023

Cena1728.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Green Service

Parametry

Producent:Werit
Kategoria:Pozostały biznes

Opis

paleta: polietylenowa, zawór: 50 stały, pokrywa NW: 150, uszczelnienie: PCP, metalowy stelaż: 16 sztab, Gwarancja pewnej logistyki: Zbiornik IBC EX 1000 l jest opakowaniem o wielostronnym zastosowaniu.

Pletopojemnik dostosowany równocześnie do branży gastronomicznej, jak i przemysłu chemicznego. Posiada osłonę elektrostatyczną. Kontener użytkowany w transporcie płynnych tworzyw sklasyfikowanych jako towar niebezpieczny (kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne)..

Z POLYex bez ryzyka: POLYex producenta WERIT jest najlepszym wyborem dla transportu płynów palnych i w zagrożonych wybuchem obszarach roboczych w strefach ex 1 i 2. Bezpieczeństwo gwarantuje pojemnik wewnętrzny pokryty wieloma warstwami z tworzywa sztucznego, z czego zewnętrzna powłoka jest trwale odwodząca.

Uziemienie ładunku odbywa się za pomocą przewodzącego zaworu i kabla uziemiającego połączonego z ramą. Żeberkowa pokrywa uniemożliwia niebezpiecznemu statycznemu naładowaniu.Zbiornik produkowany jest z polietylenu wysokiej gęstości i dopasowany do bezpiecznego przewożenia substancji płynnych, szkodliwych organiczne takich jak kwasy, zasady, spirytus, benzyna, olej napędowy, olej opałowy i inne.BRANŻEPrzemysł spożywczyPrzemysł motoryzacyjny i zaopatrzeniowyPrzemysł chemiczny, farmaceutyczny, kosmetycznyLogistyka